Kredyt w Banku Pocztowym

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika takijeden, 20 Marzec 2013.

  1. takijeden

    takijeden Guest

    Witam . Mam pytanie do Pana odnośnie kredytu w Banku Pocztowym . Posiadam już jeden kredyt w pocztowym w wysokości 12000 zapłaciłem pierwsza ratę ale teraz okazało się że potrzebuje jeszcze 6000 zł . Co w tej sytuacji najlepiej zrobić czy wnioskować o jeszcze jeden kredyt czy istnieje inne rozwiązanie . Pozdrawiam
     
  2.  
  3. krzysztof_nowakowski

    krzysztof_nowakowski New Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2013
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Można próbować zaciągnąć kredyt konsolidacyjny.
    W razie gdyby był Pan zainteresowany dobraniem kredytu proszę o kontakt na adres e-mail: k.nowakowski(at)donarium.pl
    Obecnie jestem pracownikiem niezależnego doradztwa finansowego, gdzie mamy podpisane umowy z 28 bankami. Znalezienie czegoś dla Pana nie będzie trudne.
    Pozdrawiam,
    Krzysztof Nowakowski
     
  4. szamanka69

    szamanka69 New Member

    Dołączył:
    26 Marzec 2013
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    jak jest zdolność , może wziąć Pan drugi kredyt w Pocztowym,
     
  5. szamanka69

    szamanka69 New Member

    Dołączył:
    26 Marzec 2013
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    gdyby zdecydował się Pan na taką opcję, kredyt jest spłacany z ror, zasila Pan ror zbiorczą kwotą 2 rat i w wymaganych terminach płatności kredyty się spłacają
     
  6. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Ja uważam że kredyt w tym banku spełnia naprawdę znakomite warunki i jest przyjazny dla konsumenta. Łatwo można go spłacić:)
     
  7. milosz123

    milosz123 New Member

    Dołączył:
    1 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    A mnie sie tam w ogóle nie podoba:( Warunki są trudne, rzec można tragiczne, dla klienta, który kredyt podejmie....Jak można spłacić tak wysokie odsetki i ni popaść w kolejne długi??? Przecież to nie realne...Szukaj taniej:)
     
  8. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Bank Pocztowy to przeżytek. Owszem masz dostęp do konta internetowego, jak widać w reklamach wszędzie kusi nas 0 zł ale....przecież pieniądze powinny być przekazywane na konto a nie nosi je listonosz....a co jak dostajesz 5 przelewów dziennie? Ile razy listonosz będzie do nas biegał:D
     
  9. barbarag

    barbarag Member

    Dołączył:
    18 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Bank pocztowy to przeżytek...dziś na pierwszym miejscu jest internet i wszystkie instytucje z niego korzytsają. Nie sądzę żeby to był dobry wybór:(
     
  10. BankPocztowy

    BankPocztowy New Member

    Dołączył:
    21 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    W takiej sytuacji najlepsze wyjście to kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką. Jeżeli sprawa jest aktualna zapraszam do kontaktu, tel. 785897721 (wystarczy SMS o treści: KREDYT)

    P.S. Odnośnie niektórych postów powyżej. Wbrew pozorom jest jeszcze sporo osób, które nie posiadają ŻADNEGO konta bankowego i emeryturę mają w całości przynoszoną do domu (to rozwiązanie u nas pozwala m.in na pozostawienie części środków na koncie w celu opłacenia rachunków), jest bankowość elektroniczna, więc nie trzeba z domu wychodzić, aby np. opłacić rachunki. Nawet jest możliwość bezpłatnej wypłaty środków w bankomacie za granicą. To nie jest przeżytek.
    Większość banków uzależnia oprocentowanie kredytów m.in. od miejsca zatrudnienia kredytobiorcy, lecz mało który o tym mówi klientowi. Zachęcam do zapoznania się z naszą flagową ofertą dotyczącą bardzo wielu osób pracujących na etacie.
    • atrakcyjne oprocentowanie - 11,49% w skali roku
    • wysokość kredytu - do 150 000 zł
    • okres spłaty - nawet do 150 miesięcy
    Pozdrawiam
    Paweł Kopciuch
    Opiekun Klienta
     
  11. maniek

    maniek Guest

    Koszty tak wysokie,że szkoda słów....
    Wystarczy wejść na pierwszą lepszą porównywarkę rat i sami zobaczycie jakie raty są w tym Banku....
     
  12. orfi

    orfi Guest

    bank jest do dupy same problemy zeby pracownik poczty mógł otrzymać kredyt ale limity oczywiście jak najbardziej trzeba tylko pytam jak normalny czlowiek z ulicy weźmie jeżeli pracownikowi jest problem
     
  13. BankPocztowy

    BankPocztowy New Member

    Dołączył:
    21 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    N
    Nie przypominam sobie, aby ktoś z tego forum kontaktował się ze mną w sprawie kredytu. Dlaczego więc opinia oparta jest na wyszukiwarce pokazująca najdroższą możliwą ofertę?
    Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania prawdziwej informacji.

    Pozdrawiam
    Paweł Kopciuch
    Opiekun Klienta
     
  14. janek

    janek Guest

    A dla mnie oferta kredytu gotówkowego Banku Pocztowego wygląda bardzo dobrze tzn. tanio - maja teraz ciekawą promocję dla wybranych zakładów pracy.

    Tani te jest BNP Paribas.

    Moje pytania do Pana Pawła pracownika Banku Pocztowego.

    Załóżmy , że chciałbym otrzymać kredyt 30000 zł w Banku Pocztowym na 5 lat, zarabiam 4000 pln netto w dużej giełdowej firmie. Umowa o prace na czas nieokreślony.

    1. Na jakie oprocentowanie RRSO mógłbym liczyć?
    2. Jakie czekaja mnie formalności, dostarczenia jakich dokumentów wymaga bank?
    3. I w końcu jak długo to trwa, założmy od żlożenia wniosku do decyzji.

    Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
     
  15. BankPocztowy

    BankPocztowy New Member

    Dołączył:
    21 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    Dziękuję za zainteresowanie ofertą Banku Pocztowego. Mogę Panu zaproponować następująca symulację:
    Kwota: 30000zł
    Okres: 60 mies.
    Rata: 705.85 zł

    Wszelkie ewentualne koszty są już wliczone w ratę.
    Kwota może być przelana na bezpłatny rachunek w naszym banku (nie wymagamy wpływu wynagrodzenie czy transakcji kartą). Można go bezpłatnie zamknąć zaraz po wypłaceniu środków.
    Jest także opcja wypłaty na rachunek bankowy w innym banku.
    Z dokumentów wymagamy ksero dowodu osobistego, zaświadczenie z zakładu pracy o zarobkach za 3 ostatnie miesiące. W przypadku braku zastrzeżeń wszystko nie powinno trwać dłużej jak 3-4 dni robocze.
    Zapraszam do kontaktu celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji Tel. 785 897 730 (wystarczy sms o treści: KREDYT).

    Pozdrawiam
    Paweł Kopciuch
    Opiekun Klienta

    tel. 785 897 730
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt Banku
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy w renomowanym banku 21 Kwiecień 2015
Kredyty gotówkowe Atrakcyjne Kredyty w Deustche Banku 7 Listopad 2014
Kredyty gotówkowe karta kredytowa TYLKO W JEDNYM BANKU BEZ ZASWIADCZEN 23 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy w Eurobanku - czy warto? Wasze opinie. 21 Styczeń 2014
Kredyty gotówkowe W jakim banku najbardziej opłaca się brać kredyt gotówkowy? 28 Listopad 2013

Poleć tę stronę