kredyt z bikiem i komornikiem - jak i gdzie?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika kryska78, 21 Listopad 2013.

  1. kryska78

    kryska78 Member

    Dołączył:
    17 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    witam

    mam nad sobą Komornika i jestem w BIK. Jednakże muszę podjać kolejny kredyt. Jak to zrobić>? Jaki bank mi tego kredytu udzieli?
     
  2.  
  3. rubyroose1

    rubyroose1 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    Niesytety w twojej sytuacji bardzo trudno będzie pozyskać kredyt w banku. Myślę że jest to niemożliwe. Radzę udać sie do parabanku, bądź też inwestora prywatnego.
     
  4. Rafał873

    Rafał873 Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    Mając negatywną historię w BIK ciężko będzie z kredytem w banku. Nie powinno być jednak przeszkód w uzyskaniu pożyczki w firmach pożyczkowych, które nie sprawdzają w BIK (poza Wonga). Firmy te odpytują w BIG (Biura Informacji Gospodarczej), lecz fakt posiadania nieuregulowanego zobowiązania nie zamyka drogi do otrzymania gotówki, lecz może wpłynąć na max kwotę pożyczki.

    Pozdrawiam,
    portal-pozyczkowy
     
  5. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
    W ogóle nie ma szans na kredyt bankowy w takiej sytuacji. Tutaj tylko pożyczka pozabankowa tzw: "pożyczka bez BIK". Pod takim hasłem możesz szukać. My tez takie mamy w ofercie.
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt bikiem
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Kredyt z bikiem i komornikiem w parabanku - czy to dobry pomysł? 16 Luty 2014
Pożyczki pozabankowe Przedawnienie kredytu - nowela w 2019r 17 Grudzień 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt bez zaświadczenia o dochodach 30 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Najlepsza praca w historii, który może spłacić swoje kredyty 5 Styczeń 2017
Pożyczki pozabankowe Szukam osoby do wywiadu, która wzięła kredyt, aby spłacić kredyt innej osoby. 29 Luty 2016

Poleć tę stronę