Kredyty w Polsce dla pracujących za granicą

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika expert1234, 29 Kwiecień 2015.

  1. expert1234

    expert1234 New Member

    Dołączył:
    1 Luty 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Jako pracownik banku z długoletnim doświadczeniem oferuję bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu w Polsce dla osób pracujących zagranicą. Zapraszam
     
  2.  
  3. Sa5mia

    Sa5mia New Member

    Dołączył:
    8 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    A czy dla osób wpisanych w Bik także?
     
  4. expert1234

    expert1234 New Member

    Dołączył:
    1 Luty 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Co "wpisanie do BIK" znaczy dokładnie? Jeśli była egzekucja, windykacja lub widoczne są spóźnienia w BIK przekraczające 90 dni to nie ma szans na kredyt.
     
  5. Sa5mia

    Sa5mia New Member

    Dołączył:
    8 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Pomyłka. Nie miałam na myśli BIK a KRD
     
  6. expert1234

    expert1234 New Member

    Dołączył:
    1 Luty 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    W jakich okolicznościach powstał wpis do KRD?
     
  7. Sa5mia

    Sa5mia New Member

    Dołączył:
    8 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Kilka lat temu wzięłam telefon na siebie dla kogoś z rodziny. Rok później zaszłam w ciążę i wyjechałam za granicę. Okazało się, że owa osoba nie płaciła abonamentu. Na mój polski adres przychodziły zawiadomienia i wezwania do zapłaty. Jednakże ja ich nie otrzymywałam, ponieważ mnie tam nie było. O sprawie dowiedziałam się w kwietniu tego roku. SKontaktowałam się z firmą windykatorską która mnie wpisała do KRD i obecnie mam wpłaconą pierwszą ratę zadłużenia. (10 rat po 200 zł + 11 rata 113 zł)
     
  8. expert1234

    expert1234 New Member

    Dołączył:
    1 Luty 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Należałoby się skontaktować z tą firmą z pytaniem czy jest możliwość wykreślenia wpisu w związku z ugodą i rozłożeniem zadłużenia na raty. Jeśli się zgodzą to po kilku dniach od złożenia przez nich wniosku o wykreślenie wpis w KRD znika. I można działać z ewentualnym kredytem. Jeśli się nie zgodzą w grę wchodzi tylko wcześniejsza całkowita spłata zadłużenia i wtedy wykreślenie wpisu...
     
  9. Fluksi

    Fluksi New Member

    Dołączył:
    30 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Jeśli ktoś z Was pracuje w Norwegii i rozważacie kredyt to moim zdaniem lepiej tam niż u nas. Zazwyczaj norweskie banki wymagają, żeby 3 lata tam minimum pracować i odprowadzać składki. Zobaczcie sobie przez Motty, można online lub telefonicznie uzyskać pomoc i oferty kredytowe.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyty Polsce
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Zwrot części prowizji za spłacone wcześniej kredyty! 22 Luty 2018
Kredyty gotówkowe Kredyty gotókowe z długim okresem kredytowania 24 Styczeń 2018
Kredyty gotówkowe kredyty gotówkowe, konsolidacje 20 Marzec 2015
Kredyty gotówkowe Atrakcyjne Kredyty w Deustche Banku 7 Listopad 2014
Kredyty gotówkowe Szukam osoby chętne na kredyty gotówkowe które mają dobry BIK 16 Październik 2014

Poleć tę stronę