KRUK opinie

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika kijek, 23 Maj 2013.

  1. kijek

    kijek Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Jestem dłuznikiem, mam 3 niespłacone kredyty i moja sprawa jest w windykacji. Sprawą zajmuje się firma Kruk. Jaką macie o nich opinię? Czy działają zgodnie z prawem i zgodnie z zasadami, czy raczej straszą ??
     
  2.  
  3. Kelly

    Kelly Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Swego czasu o Kruku bardzo negatywne opinie były. Chodziły słuchy że straszyli grozili i to zupełnie bezprawnie...Teraz jakoś uspokoiła się sytuacja. Trudno więc powiedzieć o co chodzi..być moze już są ok i działają na poprawnych zasadach.
     
  4. ciukoretka

    ciukoretka New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Ja słyszałam same pozytywne opinie, może po prostu zależy gdzie i na kogo się trafi. Jak wiadomo ludzie są różni.
     
  5. skuteczna_pomoc

    skuteczna_pomoc New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Po wielkich aferach kilka lat temu KRUK zupełnie zmienił swoje oblicze. Był czas że traktowali dłużników w sposób absolutnie przedmiotowy i właściwie nie było z nimi o czym rozmawiać. Wiem bo negocjuję z wierzycielami od wielu lat. Dziś mogę powiedzieć że bardzo sie zmienili. Powiem więcej - można z nimi wiele rzeczy załatwić na normalnych warunkach, w tym rozkładanie długu na sensowne raty.
     
  6. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    KRUK zasadniczo działa w ramach prawa. Być może nie ma aż tak słodko jak to przedstawia reklama, ale jednocześnie starają się doprowadzić do pozytywnego zakończenia każdej sprawy bez jakiegoś straszenia i gróźb.
     
  7. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Na chwilę obecną KRUK działa zgodnie z prawem. Z punktu widzenia dłużnika jednakże najlepszym rozwiązaniem jest nie mieć z nimi wiele wspólnego, a jeśli już mamy, to jak najszybsze spłacenie długu.
     
Inne zbliżone wątki do: KRUK opinie
Forum Tytuł Data
Forum dłużników COD - Opinie 20 Marzec 2013

Poleć tę stronę