Ktory bank zaliczy diety do dochodu przy obliczaniu zdolnosci?

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika ten, 14 Luty 2013.

  1. ten

    ten Guest

    Chciałbym zaciągnąc kredyt hipoteczny niestety oprócz dochodu dostaje także diety, który bank zaliczy jak najwiekszy % z tych diet?
     
  2.  
  3. doradca

    doradca Guest

    Witam,

    Ok.Mam bank,który zaliczy 80% diet w dodatku w walucie
    .Jakby się Pan zdecydował zapraszam do kontaktu.

    Pozdrawiam

    Doradca
     
  4. ten

    ten Guest

    OK dzieki ,przekaże równiez info mojemu koledze z pracy który tez szuka kredyt na przyszły rok na budowę domu

    A przez ciekawosć czy w tym banku podaje sie wynagrodzenie + diety czy trzeba kombinowac łacznie:)
     
  5. doradca

    doradca Guest

    § 24
    Wyznaczenie dochodu brutto uzyskiwanego z tytułu umowy o pracę


    5. Bank przyjmuje 80% średniomiesięcznego dochodu z diet z ostatnich 12 miesięcy wypłacanych kierowcom międzynarodowym , pod warunkiem ich uzyskiwania oraz wpływu na rachunek bankowy Kredytobiorcy przez min 12 miesięcy.

    Pozdrawiam
     
  6. ten

    ten Guest

    No tylko że my na konto nie dostajemy:) tylko w kasie KW podpisujemy i diety wypłacane w euro.a diety na konto to jak w getinbanku
     
  7. anka

    anka Guest

    Witam,
    Prosze o informacje odnosnie dochodow meza.Kierowcy z reguly sa zarejestrowani na najnizsza krajowa a reszta do diety.
    Pytanie-czy na zaswiadczeniu o dochodach pracodawca wpisze dochody razem bez podzialu na diety i wynagrodzenie stale?
    Czy diety sa wplacane na konto bankowe?
    W jakim banku macie Panstwo rachunki?
     
  8. alina

    alina Guest

    mój mąż ma najniższy krajową i tylko takie zaświadczenie pracodawca da
    konta osobiste mamy w spółdzielczym . a diety ma wypłacane część na konto i część do ręki
     
  9. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    To zależy od zakładu pracy. Moja dziewczyna diety zawsze ma wypłacane do ręki nigdy na konto...
     
  10. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Jeśli jest to stały dochód, a kredyt obejmuje cały okres wypłacania diety, to każdy bank powinien zaliczyć takie diety. Jeśli natomiast dieta nie pokrywa całego okresu kredytowania, to bank raczej nie wliczy jej jako dochodu.
     
  11. DoradztwoKredytowe

    DoradztwoKredytowe New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    0
    Druga opcja to DB. Liczy się 50% diet
     
  12. rocker

    rocker Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Moje pytanie jest czy te diety wpływały na konto? Jeśli tak, to na pewno bank, w którym jest to konto je będzie honorował i w tym banku będzie najlepszy kredyt z możliwych. Oczywiście polecam popytać także w innych bankach.
     
Inne zbliżone wątki do: Ktory bank
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Wspólny kredyt hipoteczny z narzeczonym, który jest moim pracodawcą 25 Grudzień 2014
Zdolność kredytowa Czy zdolność kredytowa zależy od banku? 3 Styczeń 2014
Zdolność kredytowa Czy w banku obliczą moją zdolność kredytową? 3 Styczeń 2014
Zdolność kredytowa przelew bankowy kalkulator - jak znaleźć? 31 Październik 2013
Zdolność kredytowa jak wygląda struktura kalkulatora zdolności kredytowej stosowanego przez dowolny bank? 27 Sierpień 2013

Poleć tę stronę