Leasing dla firmy z opóźnieniami w ZUS i US bez wpłaty

Dyskusja w 'Leasing dla firm' rozpoczęta przez użytkownika spozywka, 16 Maj 2013.

  1. spozywka

    spozywka Guest

    Witam,

    poszukuję odpowiedniej oferty leasingu dla siebie. ;)

    Firma założona w lutym w 2009r, BIK, KRD czyste; występują opóźnienia w ZUS i US.
    Mój wiek: 24 lata

    Z racji rozwoju firmy praktycznie dopiero od początku tego roku interesuje mnie możliwie najniższa wpłata lub najlepiej bez wpłaty.

    Leasing potrzebny na 3 samochody wartość każdego ok 50 tyś - roczniki 2008-2010.
    Przy ciekawej ofercie możliwość wzięcia nówek.

    Branża: spożywcza, tj. produkcja, dystrybucja.
     
  2.  
  3. Kelly

    Kelly Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Jeśli chcesz w takiej sytuacji podjąć leasing raczej nie będzie wielkich problemów. Nie masz złej sytuacji, a jeśli chcesz leasing myślę że bez problemu dostaniesz:) Tylko postaraj się aby leasing był w miarę tani, bo wiadomo są różne oferty.
     
Inne zbliżone wątki do: Leasing firmy
Forum Tytuł Data
Leasing dla firm Czy firmy leasingowe zwracaja uwage na bik czy na obroty w firmie? 16 Maj 2013
Leasing dla firm Czy przy leasingu bank narzuca, sugeruje firmy ubezpieczeniowe? 16 Maj 2013
Leasing dla firm Przeniesienie samochodu w leasingu do innej firmy leasingowej aby zmniejszyć ratę, możliwe? 15 Maj 2013
Leasing dla firm LEASING DLA FIRMY A GWARANCJA 25 Kwiecień 2013
Leasing dla firm Poszukuję Leasingu na kwotę 41,000 netto dla firmy 25 Kwiecień 2013

Poleć tę stronę