Mam nową firmę i potrzebuje małego kredytu

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika wojtas, 18 Maj 2013.

  1. wojtas

    wojtas Guest

    Mam nową firmę i potrzebuje małego kredytu. Firma ma sie dobrze zaczyna się rozwijać . Czy moge gdzieś coś dostać potrzebuje ok 20000 gotówki lub 230tyś pod zabezpieczenie mieszkanie (kredyt hipoteczny)
     
  2.  
  3. mały przedsiębiorca

    mały przedsiębiorca New Member

    Dołączył:
    21 Maj 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/kredyt-dla-nowej-firmy.html
    Z jakiego jesteś województwa?
     
  4. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Dobry biznesplan jest w stanie otworzyć ci wiele drzwi do dobrych i korzystnych kredytów. Nie są to jakieś wielkie wymagania, a więc myślę, że wystarczy trochę popytać w bankach albo w takiej instytucji jak Open Finance.
     
  5. mały przedsiębiorca

    mały przedsiębiorca New Member

    Dołączył:
    21 Maj 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Proponuję pożyczkę pozabankową do 40 tysięcy zł. ze środków UE.
    Oprocentowanie wynosi 4,9%

    Zabezpieczenie pożyczki stanowi poręczenie dwóch lub trzech osób fizycznych oraz
    weksel „in blanco”.

    Więcej szczegółów na stronie Fundacji Wspomagania Wsi w zakładce "Programy pożyczkowe"
     
  6. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Spokojnie dostaniesz taki kredyt w większości banków, no chyba że wisisz w BIK-u, ale sądzę że taka sytuacja nie ma miejsca. Spokojnie więc możesz udać się do kilku banków, zapytać i podejrzewam że w większości dostaniesz kredyt.
     
  7. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Najlepsze rozwiązanie w twojej sytuacji to pożyczka pozabankowa lub też ubieganie się o pożyczkę prywatną jeśli oczywiście masz jakieś stałe dochody. Jeśli bowiem firma nie działa na rynku już pewien czas, to trudno będzie o solidną pożyczkę w banku.
     
  8. PiotrSzymanski

    PiotrSzymanski New Member

    Dołączył:
    6 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Nie do końca tak różowo wyglądają pożyczki pozabankowe lub prywatne. Charakteryzują się one czasami niejasnymi zasadami zwrotu pieniędzy. Nie jest też prawdą, co piszę z radością, że nowe firmy nie mają możliwości otrzymania kredytu w banku. Nasi doradcy doradzają w takich sytuacjach. Zapraszam na bezpłatne spotkanie i bezpłatną usługę doradztwa kredytowego w naszej firmie. Na stronie open.pl/mapa/index.php znajduje się interaktywna mapa naszych oddziałów. Wystarczy wybrać sobie najbliższy i podejść w wolnej chwili.

    W razie pytań jestem do dyspozycji.

    Pozdrawiam, Piotr Szymański
    Online Ekspert Open Finance
     
  9. Izy123

    Izy123 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Podstawowe pytanie jak długo działa firma ,jaką ma forme własności i wiele innych .I niestety nie zgodzę sie z opinią wyżej ,że jest tak rózowo, zbyt wiele czynników wpływa na udzielenie takiego finansowania.
     
  10. seniorita22

    seniorita22 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Jeśli są odpowiednie dochody to nie powinno być problemów z uzyskaniem kredytu. Oczywiście firma powinna istnieć na rynku już pewien czas, aby jej wiarygodność była dosyć spora. Najlepszym wyjściem będzie zapytać bezpośrednio w banku.
     
  11. kulawiak190

    kulawiak190 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Zasadniczo nie powinno być żadnych problemów z tym, aby dostać gdziekolwiek taką kwotę kredytu, tym bardziej jeśli chodzi o firmę.
     
  12. pawelTX

    pawelTX New Member

    Dołączył:
    24 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Witam
    jestem doradca finansowym w firmie TAX CARE .
    zapraszam do skorzystania z naszej szerokiej oferty oraz możliwości negocjowania warunków kredytów.
    Nasi klienci nie płaca żadnej brokerki ani prowizji na nasze usługi .
    Jesteśmy bezkonkurencyjni :)
    Zapraszam do współpracy

    tel. 785 932 264
    pawel.malkowski@ taxcare.pl
     
  13. mcd

    mcd Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    0
    To zależy jak "nowa" jest Twoja firma. W zasadzie są chyba tylko 3 banki, które deklarują, że mogą udzielić pożyczek przed upływem pół roku działalności gosp.
    Mimo to, na samym starcie nie chciały udzielić niewielkiego kredytu na start. Czekali na wpływy na konto, mające potwierdzić zdolność kredytową.
     
  14. pawelTX

    pawelTX New Member

    Dołączył:
    24 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Obecnie zajmuje się firmą z 7 miesięcznym stażem , mam do wyboru kilka banków w tej chwili negocjuje warunki dla mojego klienta .

    Doradca finansowy TAXCARE
    785 932 264
     
  15. pawelTX

    pawelTX New Member

    Dołączył:
    24 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Witam niewiem z kim Pan współpracował ale
    jeśli robie kredyt tańszy niż w placówce banku to skad takie stwierdzenie o drozszym produkcie.
    Zgadzam sie sa firmy ktore maja oplate brokerską ( krotko pracowalem w takiej ) Nie mozna takze wszystkich doradcow traktowac tak samo :) wkoncu Pan też jest doradca jak sie nie myle :)
    Ja też nie wierze w cuda wole konkrety
     
Inne zbliżone wątki do: nową firmę
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Gdzie kredyt na firmę? 10 Maj 2015
Kredyty firmowe Kredyt na firme 500 tys.pod zastaw nieruchomosci 1 Marzec 2013
Kredyty firmowe Co jest brane pod uwage przy kredycie na firme? 21 Luty 2013
Kredyty firmowe Limit kredytowy na firme do 500.000 PLN 14 Luty 2013

Poleć tę stronę