Najlepszy kredyt samochodowy w 2021

Dyskusja w 'Kredyty samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika marcin55, 3 Marzec 2014.

  1. marcin55

    marcin55 Member

    Dołączył:
    20 Luty 2014
    Wiadomości:
    56
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Mam zamiar nabyć nowy samochód, co prawda używany i niedrogi stosunkowo, jednakze i na niego potrzebny mi kredyt. Muszę mieć około 7000 zł. Jaki polecacie w 2021 roku kredyt samochodowy?
    Który bank ma najlepszą ofertę na rynku. ?
     
  2.  
  3. partytu

    partytu Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    54
    Docenione treści:
    0
    Uważam, że idealnym kredytem samochodowym w 2021 roku jest kredyt w Millenium Bank. Myślę że to najtańszy kredyt na rynku, a możecie uwierzyć że sprawdziłem wiele opcji. Dodatkowo pieniądze bardzo szybko dostałem na konto:)
     
  4. alcybiades

    alcybiades New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    2021 rok jeszcze jest więc zobaczymy co nam przyniesie reszta roku:) Czasami lepiej wziąć kredyt gotówkowy na dowolny cel. Przy niskiej kwocie można spróbować przez Idea Expert bo może uda się załatwić bez zaświadczenia o dochodach.
     
  5. DPCapital

    DPCapital New Member

    Dołączył:
    18 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    W przypadku samochodowego raczej polecam sprawdzić banki typu BNP Paribas i Getinie ;))
     
  6. Ania123

    Ania123 New Member

    Dołączył:
    27 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    a jeżeli ktoś ma dosyć analizowania wielu ofert różnego oprocentowania to chyba najlepiej udać się do kogoś kto się na tym zna, i wybierze nam najtańszą ofertę. ja obecnie korzystam z usług atriumfinance.pl i tak śledzę różne fora i czytam sobie ale podoba mi się to że nie muszę chodzić od banku do banku bo jak odwiedziłam 3 to już miałam dość a po każdej ofercie ciągle się zastanawiałam czy może jest gdzieś jeszcze taniej. A tam mam to z głowy.
     
  7. DPCapital

    DPCapital New Member

    Dołączył:
    18 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Mam aktualne oferty kilku banków. Nie trzeba nigdzie chodzić. Proszę pamiętać że na jakość ofert składa się kilka czynników : wiek kredytobiorcy, dochody, wykształcenie, wykonywany zawód, marka pojazdu, rocznik pojazdu, okres kredytowania, wysokość wkładu własnego, historia kredytowa itd.
    Wiadomo że niestety np. lekarz, weterynarz, sędzia z dobrą historią otrzymają lepszą ofertę od pracownika fizycznego z niskimi zarobkami i słabą historią kredytową.
    Każdy przypadek jest inny.
    Zawsze polecam próbować negocjować warunki, rezygnować z prowizji, ubezpieczenia itd.
     
Inne zbliżone wątki do: Najlepszy kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty samochodowe Najlepszy kredyt na auta. 29 Grudzień 2013
Kredyty samochodowe kredyt na zakup łodzi motorowej 31 Sierpień 2016
Kredyty samochodowe Kalkulator kredytu samochodowego 6 Maj 2016
Kredyty samochodowe Koszty kredytu na samochód w Getin Banku 17 Listopad 2014
Kredyty samochodowe Warunki kredytu samochodowego w BNP Paribas 20 Luty 2014

Poleć tę stronę