NetCredit pożyczki - opinie klientów, warunki spłaty

Dyskusja w 'Pożyczki - opinie' rozpoczęta przez użytkownika mt77, 16 Październik 2015.

  1. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Napewno jasne warunki to duży atut

    pozdrawiam.
     
  2.  
  3. ekspert

    ekspert Administrator Staff Member

    Dołączył:
    20 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Opinie klientów na temat pożyczki Net Credit.

    Jeśli macie jakieś ciekawe spostrzeżenia lub opinie jako klienci tej firmy podzielcie się nimi poniżej.

    Firma NetCredit udziela szybkich pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym, którzy mają nie mniej niż 20, a nie więcej niż 65 lat. Pożyczkę z NetCredit nie może zaciągnąć klient, który posiada zaległości w spłacie pożyczek lub zobowiązań wobec innych firm. Na przykład więc niezapłacone rachunki za telefon czy Internet również mogą być przyczyną odrzucenia wniosku kredytowego przez tą firmę. Do wzięcia pożyczki w tej firmie uprawnieni będą wyłącznie mieszkańcy Polski.

    Aby móc wziąć pożyczkę w NetCredit należy zarejestrować swoje konto w serwisie internetowym, a następnie przelać na rachunek firmy pożyczkowej przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł. W ten sposób firma weryfikuje prawdziwość numeru rachunku bankowego klienta. Na ten rachunek ostatecznie jest przelewana kwota udzielonej pożyczki gotówkowej.

    Pożyczka przez Internet z NetCredit jest udzielana na okres do 30 dni, choć istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty nawet do 12 miesięcy, na wniosek klienta, choć w takim przypadku musi on wnieść opłatę za przedłużenia okresu spłaty pożyczki od razu na rachunek NetCredit.

    Podstawowe warunki pożyczki

    Pierwszą pożyczkę w NetCredit klient może zaciągnąć na maksymalnie 1000 zł na 30 dni. Pożyczka udzielana jest w sposób elektroniczny. Generalnie, można uzyskać kredyt w wysokości od 150 do 3000 zł, jeśli jest się już klientem firmy. Oprocentowanie pożyczek gotówkowych w NetCredit w skali roku wynosi 300%.

    Każdy wniosek o pożyczkę w NetCredit jest rozpatrywany indywidualnie. Firma dokonuje oceny wniosku klienta i na jej podstawie oferuje pożyczkę w odpowiedniej kwocie.
     
  4. Rafał873

    Rafał873 Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    NetCredit to jeden z kilku renomowanych podmiotów działających na polskim rynku. Cechuje się wysoką jakością obsługi klienta i jest stosunkowo niedrogi (w porównaniu do innych instytucji) - oprocentowanie wynosi 25% miesięcznie, np: pożyczka na 1000 zł na 30 dni - do zwrotu 1250 zł.
     
    Last edited by a moderator: 11 Marzec 2014
  5. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Ale przynajmniej piszą że oprocentowanie wynosi w skali roku 300% a nie kręcą jak inne firmy.
     
  6. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Jedna z bardziej rzeczowych firm to fakt teraz w ofercie 1 pożyczka za darmo do 1500zł
    i koszty nie mogę powiedzieć bo ma na tle konkurencji bardzo korzystne warto spojrzeć na oferte
     
  7. Iwanowski1990

    Iwanowski1990 New Member

    Dołączył:
    19 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    też miałem u nich kredyt i polecam ;) wszystko w najlepszym porządku
     
  8. kryska78

    kryska78 Member

    Dołączył:
    17 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    Ja takze, już od dawna jestem jej klinetem i jestem bardzo zadowolona:) Oby więcej takich firm na rynku:):)
     
  9. Pati.Klara

    Pati.Klara Member

    Dołączył:
    25 Październik 2013
    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    0
    Mogę z całą stanowczością potwierdzić Pana słowa. Firma działa fachowo i profesjonalnie. Warto skorzytsać z jej usług:)
     
  10. kulawiak190

    kulawiak190 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze o tej firmie, ale no cóż, wiele mamy takich firm, w których łatwo dostać pożyczkę, ale wiadomo że tam nie ma tanio.
     
  11. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    ps nasze wypowiedzi brzmią jak kryptoreklama
     
  12. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Niestety ale większość wypowiedzi brzmi jak "zamówiona reklama", jestem ciekaw jakie to wspaniałe warunki oferuje netcredit.
     
  13. Daniel_K

    Daniel_K New Member

    Dołączył:
    23 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    są lepsze oferty na rynku, radzę się rozejrzeć
     
  14. aragz

    aragz New Member

    Dołączył:
    22 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Korzystałem, pierwsza pożyczka jak pożyczka czyli za 0 zł, z kolejnych nie miałem okazji korzystać.
     
Inne zbliżone wątki do: NetCredit pożyczki
Forum Tytuł Data
Pożyczki - opinie Sms365 pożyczki - opinie, warunki 9 Październik 2013
Pożyczki - opinie Aasa pożyczki - opinie, warunki, oprocentowanie 20 Wrzesień 2016
Pożyczki - opinie Profi Credit pożyczki bez BIK - opinie, warunki, oprocentowanie 20 Wrzesień 2013

Poleć tę stronę