Nie mam na spłatę i przdłużenie chwilówek? Pomocy co robić?

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika aleksandra99, 16 Kwiecień 2015.

  1. aleksandra99

    aleksandra99 New Member

    Dołączył:
    15 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie,
    Jestem w patowej sytuacji, do dziś mam termin spłaty jednej z chwilówek, termin trzech innych kończy się na dniach. Znalazłam się w takiej sytuacji, że przedłużenie ich wykracza poza moje możliwości. Straciłam pracę. Jednak od poniedziałku ropzoczynam pracę w innym miejscu, mój miesięczny dochób będzie wynosił 1800 zł 'na rękę' będzie to umowa na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Szukam firmy, która udzieli mi pożyczki w kwocie 3000 zł, rozłożonej na 5 rat. Jesteście w stanie coś pomóc, doradzić?
     
  2.  
  3. Strażnik Nieruchomości

    Strażnik Nieruchomości New Member

    Dołączył:
    16 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Posiada Pani jakieś nieruchomości, pewnie pod zastaw nieruchomości lub ruchomości udało by się coś uzyskać. Inne pożyczki ciężko będzie dostać, tym bardziej że nie ma aktualnego zatrudnienia.
     
  4. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    najlepiej skontaktować się firmami gdzie były wzięte pożyczki i spróbować/zaproponować rozłożenie zaległości na raty.
     
  5. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Możesz spróbować pożyczek prywatnych albo zastawić coś.
     
Inne zbliżone wątki do: spłatę przdłużenie
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Proszę o pomoc. Pożyczka na spłatę chwilówek. 4k/rok 10 Kwiecień 2014

Poleć tę stronę