Nie przyznano mi kredytu

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika anetka, 11 Luty 2013.

  1. anetka

    anetka Guest

    Dostałam email ,że nie przyznano mi kredytu ,ze mam spróbować za 90dni.
    Spodziewałam sie takiej decyzji ,bo konsultant do mnie dzwonił zeby wpłacić 500zł prowizji to ja zadałam mu parę pytań na które nie umiał mi odpowiedzieć .

    Chodziło oczywiście dlaczego prowizja przed ma być wpłacona.
    Ja spłaciłam swój dług ,przyjaciólka z pracy wzieła mi kredyt -uffff
     
  2.  
  3. Paris

    Paris New Member

    Dołączył:
    25 Maj 2013
    Wiadomości:
    20
    Docenione treści:
    0
    Ciekawa sytuacja, pierwsze słyszę żeby się coś wpłacało zanim będzie decyzja pozytywna odnośnie kredytu. Widocznie trafiła pani na jakiegoś oszusta, proszę spróbować w innym banku, musi pani też mieć czystą historię kredytową.
     
  4. bartek2

    bartek2 Member

    Dołączył:
    30 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Uważam, że nie fer były te warunki..jeśli podjęcie kredytu nie było jeszcze zatwierdzone, to po co miałeś prowizję. Wszka nie było gwarancji iż dostaniesz kredyt..
     
  5. pawelTX

    pawelTX New Member

    Dołączył:
    24 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    A dlaczego idziesz do biura ktore pobiera prowizje ?? nie szkoda Ci pieniedzy ??

    jeśli jesteś zainteresowana DARMOWĄ poradą finansową oraz pomocą w załatwianiu wszelkich formalności zapraszam :)

    Doradca finansowy TAXCARE
    785 932 264
     
  6. AndrzejEko

    AndrzejEko New Member

    Dołączył:
    3 Luty 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Niestety, nadal można naciąć się na nieuczciwych pośredników. Kolejny przykład na to, że trzeba być niezmiernie czujnym w poszukiwaniu kredytu.
     
  7. pawelTX

    pawelTX New Member

    Dołączył:
    24 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    zgadzam sie Dlatego zawsze trzeba sprawdzac biura , ostatnio poznalem kobiete ktora zaplacila 10k brokerki a kredytu i tak nie dostala .
    Teraz kobieta szuka pieniedzy na splate tej prowizji :( szkoda mi takich ludzi . Dlatego zawsze proponuje zeby zadzwonili do mnie
     
  8. Doradca Lubuskie

    Doradca Lubuskie New Member

    Dołączył:
    18 Luty 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Dobry szanujący się doradca finansowy nie weźmie od klienta pieniędzy przed załatwieniem kredytu. Większość doradców i tak rozlicza się z bankami. Omijajcie takich ludzi którzy chcą od Was pieniędzy przed uzyskaniem kredytu
     
Inne zbliżone wątki do: przyznano kredytu
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Problem z odpisaniem byłej od kredytu 27 Listopad 2018
Kredyty hipoteczne banki odmawiają kredytu hipotecznego na zakup działki powyżej 30 arów 31 Maj 2017
Kredyty hipoteczne db, spłata kredytu po 14 m-cach, prośba o interprerację 27 Lipiec 2016
Kredyty hipoteczne Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego? 26 Lipiec 2014
Kredyty hipoteczne Szukam kredytu 11 Marzec 2014

Poleć tę stronę