Niespłacony kredyt - jak wybrnąć z zadłużenia

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika wiki55, 22 Styczeń 2014.

  1. wiki55

    wiki55 Member

    Dołączył:
    20 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Przez kilka miesięcy nie spłacałem kredytu podjętego w banku. W tym momencie mam już spore zadłuzenie. Niestety nie mam jak spłacić długu? A on z kolei ciągle rośnie:(
    Czy znacie jakieś adekwatne rozwiązanie??
     
  2.  
  3. p.k

    p.k New Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    0
    Może weźmiesz pożyczkę od inwestora prywatnego. Możesz zaciagnąć taki kredyt bez sprawdzania zdolności w BIK.
     
  4. kifek1

    kifek1 New Member

    Dołączył:
    30 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    witam mam spory problem,mam kredyt ktory nie splacalem na ten moment zapadl wyrok sadowy,sad kazal mi splacac, dokladnie musze splacac firme KRUK lecz raty sa zbyt duze jak na moje mozliwosci a o procentach to nie wspomne na ten moment bedzie okolo 50000zl.oczywiscie dochodzi tez fakt ze widnieje we wszystkich biurach jako dluznik,konsekwencje sa takie ze nawet zwyklej pozyczki pozabankowej nie moge dostac,moge prosic jakas madra osobe o pomysl jak mozna wyjsc z tego bagna?
     
  5. kifek1

    kifek1 New Member

    Dołączył:
    30 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    witam ponownie moze zna ktos kogos madrego kto moze mi jakos pomoc wyjsc z tego?prosze o kontakt 532410477 lub kifek1 @op. pl pozdrawiam
     
  6. ddrabek90

    ddrabek90 New Member

    Dołączył:
    17 Luty 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    też nie spłacałem ale znalazłem proximę i mi ustalili nowe raty i jakoś mogę żyć. Byłą porażka
     
  7. a.h.80

    a.h.80 New Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    ludzie jak już wcześniej pisałem zgłaszajcie się do wierzycieli i deklarujcie nawet najmniejsze raty. To naprawdę pomaga i poprawia waszą sytuację. Sądy inaczej traktują osoby, które nic nie spłacają, a spłacają bardzo mało ale jednak.
     
  8. magdalena555

    magdalena555 New Member

    Dołączył:
    3 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    mogę ci pomóc ale w momecie posiadania poręczyciela albo nieruchomości 795 575 463 :)
     
  9. Piotrek77k

    Piotrek77k New Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    proszę o kontakt ktoś pomoże zaciągnąć 20 tysięcy bez Bik bez zaświadczeń czekam 506 502 781
     
Inne zbliżone wątki do: Niespłacony kredyt
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Niespłacony kredyt w BGŻ - skutki 22 Styczeń 2014
Forum dłużników Kredyt hipoteczny 17 Sierpień 2018
Forum dłużników Witam szukam kredytu 18 Wrzesień 2017
Forum dłużników Przedawnienie kredytu 30 Styczeń 2017
Forum dłużników Kredyt na długi 10 Czerwiec 2015

Poleć tę stronę