Ogromny dlug - 400 tys. w kilku bankach

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika atek, 21 Luty 2013.

  1. atek

    atek Guest

    Witam, mam poza finansowymi rodzinne problemy, nie zaglądałam do poczty.
    Mój problem to 400 tys. długu w kilku bankach.
    Próbowałam konsolidacji pod hipotekę, ale niestety nie wyszło, raz zbyt niskie zarobki, innym razem zbyt duże opóźnienia.
    Pozyczam od znajomych na raty, ale to nie ma większego sensu, właściwie żadnego. Nie wiem co robić.
    Życzę Pani Nowego Roku szczęśliwego, a jeżeli jakąś radą mnie Pani wesprze, to może i ja poczuję się lepiej...
    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. pomocy

    pomocy Guest

    Rat w miesiącu mam ponad 5000 i do tej pory dawałam radę spłacać, ale ostatnio doszły niestety spore miesieczne wydatki i wszystko się powaliło.

    Moje dochody to 2000 netto z umowy o pracę i 2500 netto z umowy o dzieło ale od dwóch miesięcy dopiero udokumentowane. Innych dochodów swoich nie mogę niestety udokumentować.

    Mąż na papierze też ma niedużo bo to jest około1500 netto, ale w rzeczywistości zarabia około 5000. Jeżeli moje umowy o dzieło mogły być brane pod uwagę, to postaralibysmy się u prezesa męże o wystawienie rzeczywistej umowy i może to by coś dało. Może jeśli ma pan swojego doradcę to proszę spytać czy w takim wypadku byłaby jakaś szansa. Ja mogę spytać swojego.

    Pozdrawiam
    Anka
     
  4. Amanta

    Amanta Guest

    Kurcze, jak można dobić do 400 tysięcy długów, no chyba że nie wypaliła Ci jakaś inwestycja to rozumiem, ale poważna sprawa, nie wwal się w jeszcze gorsze długi.
     
Inne zbliżone wątki do: Ogromny dlug
Forum Tytuł Data
Forum dłużników wypowiedzona umowa hipoteki plus dlugi 17 Czerwiec 2017
Forum dłużników Jak psychicznie radzic sobie z dlugami, windykacja i komornikiem?? 25 Kwiecień 2013
Forum dłużników Kto uzyczy mi hipoteki a sam ma dlugi? 15 Kwiecień 2013
Forum dłużników Potrzebuje gotowke na biezace raty i oddanie dlugow 14 Luty 2013
Forum dłużników Tescie maja ogromne dlugi, jak ratowac mieszkanie przed komornikiem? 14 Luty 2013

Poleć tę stronę