Pilnie potrzebuje kredytu 5 .000 zł

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika hasprim, 3 Kwiecień 2014.

  1. hasprim

    hasprim New Member

    Dołączył:
    4 Marzec 2014
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Pilnie potrzebuje kredytu 5 .000 zł prowadzę własną działalność od 5 miesięcy jestem z lublina zalegam z oplatami od około 2 miesięcy + operator zerwał ze mną umowe i jak szybko tego nie opłące sprawa trafi do firmy windykacyjnej ;/
     
  2.  
  3. magdalena555

    magdalena555 New Member

    Dołączył:
    3 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    a w profi credit sprawdzałeś ??? :)
     
  4. Klaudiusz22

    Klaudiusz22 New Member

    Dołączył:
    23 Maj 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Ja również proponuje firmę Profi Kredyt. jestem klientem tej instytucji i na peweno dostaniesz tam taka sumkę. Powodzenia.
     
  5. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Mam niezbyt wysoka pensja, czasami na wakacje czy na święta nie udaje się odłożyć tyle ile bym chciała, bo wypadają dodatkowe wydatki w ciągu roku. Czasami wspieram się małą pożyczką, brałam w tym miesiącu w Profi Credit, bo chciałam trochę poprawić coś w domu przed świętami no i kupić coś ciekawszego na prezenty dla dzieci i żony w tym roku, żeby znowu nie skończyło się na słodyczach i niepraktycznych rzeczach. Oprocentowanie ok, żadnych problemów, polecił mi kolega, info znalazlam w necie
     
Inne zbliżone wątki do: Pilnie potrzebuje
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych pilnie potrzebuje 40.000 tys na spłatę kredytu w Banku 2 Wrzesień 2015
Kredyty dla zadłużonych Pilna prośba o pomoc - potrzebuje pilnie zaledwie 1400zł... 11 Czerwiec 2015
Kredyty dla zadłużonych Bardzo pilnie szukam pożyczki prywatnej ok. 6000-7000 PLN 9 Marzec 2018
Kredyty dla zadłużonych Pilnie potrzebna pożyczka na spłatę zobowiązań 7 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych Pilnie 850 zł 30 Maj 2014

Poleć tę stronę