PIT do kredytu gotówkowego?

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika jaskaboruta, 2 Styczeń 2014.

  1. jaskaboruta

    jaskaboruta Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    ostatnio spotkałam się z nietypową sytuacją. Otóż chciałam zaciagnać kredyt miałam zaświasdczenie o zarobkach a pani z okienka poprosiła o PIT. Nie rozumiem po co?>???
     
  2.  
  3. Gośka

    Gośka New Member

    Dołączył:
    21 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    A w jakim banku byłaś?
     
  4. INTER-KREDYTY

    INTER-KREDYTY New Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Może pani z okienka nie spodobało się zaświadczenie a może taka jest polityka banku. Proszę podać nazwę banku oraz napisać skąd Pani/Pan jest i jaka kwota kredytu Panią/Pana interesuje. Postaramy się pomóc.
     
  5. mcd

    mcd Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    0
    Jesteś zatrudniona (sugeruje to 'zaświadczenie o zarobkach' czy prowadzisz DG? Jeżeli Twoje zaświadczenie nie spełniało wymogów, mogli zapytać o PIT, chociaż najczęściej pytają o chociażby wyciągi z konta z x miesięcy.
     
  6. Kasiula123

    Kasiula123 New Member

    Dołączył:
    19 Marzec 2014
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Dziwna sprawa z tym PIT-em:/ Bo skoro miałaś zaświadczenia o zarobkach to po co był jej ten PIT. Nie wiem....ale jeśli chcesz to możesz zasięgnąć rady u kogoś kto się na tym zna. Możesz sprawdzić doradców Gerwerto.
     
Inne zbliżone wątki do: kredytu gotówkowego
Forum Tytuł Data
Forum kredytowe Pozaodsetkowe koszty kredytu 7 Lipiec 2016
Forum kredytowe Bank nie daje ci kredytu z powodu wpisu w BIKU, byłymi windykacja 21 Marzec 2014
Forum kredytowe spłata kredytu z ekantorem 3 Styczeń 2014
Forum kredytowe Słaba punktacja w BIK przez dużą liczbę zapytań - gdzie szukać kredytu? 17 Maj 2013
Forum kredytowe Jakie są potrzebne dokumenty do kredytu w DB? 20 Marzec 2013

Poleć tę stronę