Polisy - rezygnacja, a dodatkowe opłaty.

Dyskusja w 'Lokaty i inwestycje' rozpoczęta przez użytkownika InvictusKanc, 19 Marzec 2015.

 1. InvictusKanc

  InvictusKanc New Member

  Dołączył:
  19 Marzec 2015
  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  0
  Opłata likwidacyjna dla setek, a nawet tysięcy osób to sposób na szybsze bicie serca. Będąca wynikiem rozwiązania porozumień z towarzystwem ubezpieczeniowym w przypadku ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym potrafi stanowić sto procent zainwestowanych pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią – w imieniu Państwa oraz innych poszkodowanych klientów wystosujemy pozew zbiorowy który pozwoli odzyskać utracone finanse.

  Reprezentuje Kancelarią Prawną Invictus, która na co dzień zajmuje się rozwiązywaniu umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi takimi jak: Skandia, Generali, Europa, OpenLife, czy AXA.

  Jeżeli zmagacie się Państwo z opłatami likwidacyjnymi i chcieliby Państwo odzyskać swoje pieniądze udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz przeprowadzimy dla Państwa cały proces związany z dochodzeniem ww. roszczeń od ubezpieczycieli i banków w krótkim okresie czasu.

  Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 71 307 04 87
   
 2.  
 3. InvictusKanc

  InvictusKanc New Member

  Dołączył:
  19 Marzec 2015
  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  0
  Witam serdecznie,
  Jeżeli macie Państwo kłopot z upadłą bądź trwającą polisą inwestycyjną zapraszam do kontaktu. Skutecznie odzyskujemy niesłusznie pobrane środki. Osoba bezpośrednio prowadząca sprawy:
  533 121 778
   
Inne zbliżone wątki do: Polisy rezygnacja
Forum Tytuł Data
Lokaty i inwestycje Rezygnacja z polisy 9 Kwiecień 2015

Poleć tę stronę