Pomoc w uzyskaniu jakiejs pozyczki

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika barbara, 14 Luty 2013.

  1. barbara

    barbara Guest

    Witam pania serdecznie jestem tu na forum od dluzszego czasu i nic szukam pomocy w uzyskaniu jakiejs pozyczki moze czytala pani moje wypowiedzi mam niepelnosprawnego synka staralam sie zyc normalnie ale mi to nie wyszlo razem z mezem zdecydoalismy sie wziosc samochody na raty aby tylko ulepszyc synkowi poniewaz jezdze z nim codziennnie na terapie a autobusem byla to udreka>Puzniej doszly inne kredyty i tak dalej a puzniej maz stracil prace nie pracowal 3 miesiace zaleglosci w splatach ogromne ITD Pomoze mi pani zdradzi mi pani swoj pomysl jak wybrnoc z tej sytacji Mam 21 lat a czuje jak bym juz przezyla z 40 naprewde potrzebuje pomocy Prosze o zrozumienie nie jestem zadna klamczucha
     
  2.  
  3. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Dlaczego nie możesz znaleźć pożyczki dla siebie? przecież jest tak wiele instytucji pozabankowych, które to oferują kredyty, a co więcej nie sprawdzają także BIK, że to naprawdę łatwa i czytelna opcja:) Wystarczy poczytać trochę w sieci, wpisać parę słów kluczowych i od razu coś się pojawi:)
     
  4. adik-11

    adik-11 New Member

    Dołączył:
    10 Maj 2013
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Radziłbym wziąć pożyczkę w jakiejś sprawdzonej firmie np. Pożyczki Bocian, Provident, Optima, jest wiele takich firm. Niech pani sprawdzi, poszczególne oferty, i wybierze tą która będzie miała najmniejsze oprocentowanie/najdłuższy czas spłaty. Z własnego doświadczenia mogę polecić Vivus, pieniadze do 30 minut.
    Pozdrawiam
     
  5. ciukoretka

    ciukoretka New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    A próbowałaś z kredytem konsolidacyjnym? wtedy była by jedna rata i dużo niższa. Poza tym jeśli twoje dziecko jest niepełnosprawne, to mogłabyś spróbować w jakiejś fundacji może tam dostaniesz jakieś dofinansowanie.
     
Inne zbliżone wątki do: Pomoc uzyskaniu
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pomoc w uzyskaniu pozyczki gotowkowej od osoby lub firmy prywatnej 20 Marzec 2013
Pożyczki pozabankowe Wielki problem z Hapi pożyczki!!!Proszę o pomoc! 21 Listopad 2016
Pożyczki pozabankowe Pomoc kredytowa dla każdego! Cała Polska !! 11 Lipiec 2013

Poleć tę stronę