Pomoc w zbadaniu zdolnosci kredytowej dla kredytu hipotecznego

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika benia, 16 Luty 2013.

  1. benia

    benia Guest

    Witam, chciałam prosić o pomoc w zbadaniu zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego dla podanej kwoty
    Wartość domu na dzień dzisiejszy; 500 tys
    Lokalizacja: Marki pod Warszawą
    Kwota kredytu : 180 tys
    Waluta; PLN
    Cel: rozbudowa i zmiana pokrycia dachowego domu.
    Długość okresu kredytowania: 25 lat
    Liczba osób w gospodarstwie: 2
    Dochód netto: 2000 emerytura, 2400 umowa o pracę
    Wiek kredytobiorców: 46 i 47 lat ( w sierpniu)
    Obciązenie kredytowa: pożyczka pracownicza 190 zł miesięcznie..

    Zebrane są już praktycznie wszystkie dokumenty do złozenia wniosku o kredyt, czekamy tylko na przesłanie zaświadczeń z banków o wcześniejszej spłacie pożyczki gotówkowej i zamknięciu kart kredytowych..

    Z góry dziękuje za pomoc
     
  2.  
  3. marcin

    marcin Guest

    Tak jak pisałem w poprzedniej wiadomości, 6 200 PLN to wynagrodzenie stałe.
    Możliwe premie to w ciągu roku 4-6 kPLN uznaniowo oraz 0-30 kPLN wg z góry określonego regulaminu premiowego (wypłata zależna od osiągniętych wyników inwestycyjnych zespołu). Wspomniana premia uznaniowa jest raczej pewna, natomiast prawdopodobieństwo uzyskania premii regulaminowej to ok. 50% (zachowawczo nie włączałem premii do naszych dochodów).

    Pzdr,
    Marcin
     
  4. harry2

    harry2 Guest

    Witam,
    jeśli jest Pani zainteresowana poznaniem konkretnych ofert kredytów hipotecznych, zapraszam do kontaktu.

    Pozdrawiam
    Michał
     
  5. Lisek

    Lisek New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Czeka was podróż po bankach, chyba że się zdecydujecie na skorzystanie z usług doradcy np open finanse, wtedy nic nie będziecie musieli robić poza złożeniem dokumentów. Oni wyszukają wam odpowiedni kredyt.
     
Inne zbliżone wątki do: Pomoc zbadaniu
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny a pomoc doradcy 31 Marzec 2018

Poleć tę stronę