Pomogę tylko tym którzy chcą wyjść z długów

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika stopdlug, 8 Lipiec 2014.

  1. Czarna557

    Czarna557 New Member

    Dołączył:
    4 Listopad 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam prosze o pomoz zadłużenie mam 25tys. ale jeszcze nie mam nad soba komornika
     
  2. daniel191000

    daniel191000 New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Chcial bym prosic o pomoc od jakiegos czasu wpadlem w spirale zadłuzenia na okolo 20 000 znalazlem sobie dobra prace na umowe na 2lata do 2018r. do konca maja a potem dostane umowe stała ale nie daje rady wujsc z dlogow chcial bym zamienic te wszystkie dlugi na jedna rate chociaz. Od pewnego czasu cale zycie sie zmienilo diametralnie mam dwoje dzieci i dla nich chce budowac przyszlosc i niedawno dowiedzialem sie ze tata ma zlosliwy nowotwor i musi zaczac przyjmowac chemie, komornicy dopiero od tygodnia zaczeli mnie odwiedzac straszac wiezieniem, blagam o pomoc moj prywatny tel. 510626574
     
  3. elam

    elam New Member

    Dołączył:
    7 Listopad 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Drogi „Dlugi39” zdaję sobie sprawę jak jest Ci ciężko i nie dziwię się, że nie możesz spać po nocach bo Twoja sytuacja naprawdę kiepsko się przedstawia jednak myślę, że wyjście z długów jest na pewno możliwe. Jest u nich kurs, który powinien Ci ułatwić wyjście z długów w rok. Myślę, że warto próbować i nie poddawać się bo nie ma rzeczy nie możliwych. W tym wszystkim jednak trzeba mieć odpowiednie podejście. Pomyśl też czy nie możliwości dorobienia jakiś pieniędzy poza Twoją stałą pracą. Może umiesz wykonywać jakieś prace remontowe lub potrafisz coś zreperować. Warto szukać możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy by łatwiej Ci było to wszystko spłacić.
     
  4. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Rozumiem, ze bank sprzedal wierzytelnosc firmie zew. Prosze napisac z czyjego wniosku wszczete zostalo postepowanie egzekucyjne, banku czy moze nowej firmy? Aktualny wierzyciel zawierając ugode z Pana siostrą powinien zlozyc do komornika wniosek o zawieszenie badz umozenie postepowania.
     
  5. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Wspolczuje nieciekawej sytuacji, w ktorej sie Pan znalazl.
    Prosze napisac czy posiada Pan jakis majątek oraz jaki panuje ustroj majątkowy z zoną?

     
  6. Maria51

    Maria51 New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Czy ktos dostał kredyt? Bardzo pilnie potrzebuję pożyczki na spłatę zadłużenia. Już nie mam sił dalej tego ciągnąć. Już mam myśli samobójcze. Proszę o pomoc.
     
  7. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Proszę podać do siebie jakiś nr tel. bądź adres email. Spróbuję pomóc.
    Pozdrawiam
     
  8. Agnieszka2802

    Agnieszka2802 New Member

    Dołączył:
    29 Listopad 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam mam kolo 20tys dlugow komornika pilnie potrzebuje pomocy poniewaz juz nie daje sobie rady z tym wszystkim mam synka wczesniaka ktory czesto choruje i te dlugi...ciezko znalezc kogos kto by pomogl chcialabym wszystko posplacac a w ramach tego miec jedna rate splaty niestety jak sie widnieje w bik krd to sie nigdzie nie dostanie :-(
     
  9. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Dzień Dobry
    Nie ma sytuacji bez wyjścia. Kwota zobowiązania relatywnie nie jest bardzo wysoka. Proszę do mnie napisać albo podać na siebie jakieś namiary, spróbuję pomóc.
     
  10. magda1992

    magda1992 New Member

    Dołączył:
    13 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam. Potrzebuję pomocy w spłacie swoich zobowiązań. Jest tego 35 tys. Wpadłam w spirale długów. Ratowalam się zaciągając jeden i splacajac nim drugi. Teraz brakuje mi pieniędzy na wszystko. Nachodza mbie windykacje prawie codziennie.Mam 24 lata małe dziecko. I tyłko córka trzyma mnie jeszcze przy życiu. Bardzo proszę o pomoc.
     
  11. eweani

    eweani New Member

    Dołączył:
    14 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam.Jestem osobą mająca 55 tyś dlugu .Pobieram zasiłki , utrzymuje nas dzień dziesiejszy nie wie o mojej sytuacji.Jest alkoholikiem i niestety większość tych pieniędzy poszło na jego potrzeby .Są to chwilówki .Proszę o pomoc nie jestem w stanie poradzić sobie ze wszystkim sama.Jeśli mąż i wszystkim się dowie,napewno dobrze nie będzie,dlatego wolałabym spłacać wszystko w jak najmniejszej kwocie.Nie mam komornika i zaleglosci w spacie.Nie ppsiadam nieruchomosci.Rehabiltacja syna pochłania połowę naszego dochodu.Proszę pomóżcie.
     
  12. ewunia2427

    ewunia2427 New Member

    Dołączył:
    22 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Mam ponad 20tys długu chciała bym go spłacić i wyjść na prostą
     
  13. aga_26

    aga_26 New Member

    Dołączył:
    27 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Pisze do pana potrzebuje pomocy żaden bank nie chce mi udzielić pożyczki żeby spłacić chwilowki. Pomogłam osobie i na siebie wzięłam chwilowki a teraz ta osoba mnie unika całkowicie a ja nie jestem w całości zapłacić jednej chwilowki i do tego spłacić jeszcze jednej. Moge spłacać miesięcznie po 400 do 500 zł miesięcznie ale takich rat co mi każą spłacać to nie jestem wstanie. Prosze o pomoc
     
  14. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Napisz proszę jaką masz wysokość wszystkich zobowiązań do spłaty oraz jaki osiągasz miesięczny dochód?
    Pozdrawiam
     
  15. aga_26

    aga_26 New Member

    Dołączył:
    27 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Mam 15.000 do spłaty a do dyspozycji mam 3000 ale do tego wynajmuje mieszkanie i dlatego mam tylko tyle pieniędzy co moge spłacać miesięcznie
     
  16. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Aga26
    W tej sytuacji odradzam zaciąganie jakichkolwiek kolejnych zobowiązań w tym chwilówek bo nie wyjdziesz później z tego. Konsekwentnie spłacaj pożyczki po kolei tzn od najdłuższej wymagalnej. Wpłacaj taką kwotę jaką możesz, mimo, iż wysokość raty jest wyższa lub pożyczka wymagana jest już w całości. Zawsze w tytule przelewu wpisuj "spłata kapitału" lub "częściowa spłata kapitału". Nie podpisuj żądnych odnowień. To jest rozwiązanie krótkoterminowe i nic Ci nie da bo nadal dług będzie istniał. Uzbrój się w cierpliwość. Przygotuj na tel./wezwania/wizyty/pogróżki ze strony wierzycieli. Zawsze odbieraj korespondencję z poczty. W przypadku otrzymania tytułu wykonawczego masz 14 dni na wniesienie zarzutów. Zanim jednak dojdzie do wytoczenia powództwa, wierzyciele tacy jak firmy pożyczkowe/chwilówki będą robić wszystko żeby przedłużać postępowanie, naliczając tym samym odsetki i chore koszty.
    Jeszcze raz konsekwencja i wyjdziesz z tego. Kwota zobowiązania nie jest wysoka, a ratę, którą możesz przeznaczyć miesięcznie na spłatę stosunkowo duża.
    W razie pytań pisz, chętnie pomogę.
    Pozdrawiam
     
  17. Zaneta24

    Zaneta24 New Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    1
    Witam .
    Mam zadłużenie na 20 tyś . Może mniej nie policzyłam dokładnie potrzebuje pomocy pilnej bo czekają mnie komornicy . Bardzo proszę o pomoc . Wole spłacać większą pożyczkę przez parę lat niż 10 i żadnej nie spłacić proszę o kontakt , bo już nie mam siły nie mam skąd brać pieniędzy . mam pracę ale ona nie starcza a opłaty tez muszę zrobić proszę o kontakt .
     
  18. optima

    optima New Member

    Dołączył:
    4 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
     
  19. Zaneta24

    Zaneta24 New Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    1
    Witam
    Mam dług na ok. 20 tyś . Na początku dawałam rade ze spłatami ale jak straciłam pracę to nie spłacałam i długi zaczęły rosnąć znalazłam pracę ale ona nie starcza na spłatę wszystkiego . Wynajmuję też mieszkanie i muszę go opłacić a ledwo mi starcza nie . Wolę spłacać jeden większy dług niż 10 innych . Juz nie wiem co mam robić . Nie mam już wyjścia z sytuacji muszę jak najszybciej to opłacić czasem mam juz mysli samobujcze, Proszę mi pomóc . I proszę o szybki kontakt
     
  20. RUSSILL

    RUSSILL New Member

    Dołączył:
    5 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    [QUOTE = "Zaneta24, post 7856, member: 2187"] Hello.
    I have a debt of 20 thousand. Maybe less is not counted exactly need urgent help because waiting for me bailiffs. Please help. Wole pay a larger loan for a few years than 10 and not repay any please contact me, because I do not have the strength I have no where to get the money. I have a job but it is not enough and the fees also have to do, please contact us. [/ QUOTE]
     

Poleć tę stronę