Pomogę tylko tym którzy chcą wyjść z długów

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika stopdlug, 8 Lipiec 2014.

  1. iwkag13

    iwkag13 New Member

    Dołączył:
    8 Marzec 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
     
  2. Webster

    Webster New Member

    Dołączył:
    9 Marzec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Mam spory problem z chwilówkami, przez ciężką sytuację rodzinną wpadłem w pętlę, z której ciężko mi teraz wyjść, chciałbym w końcu to wszystko zamknąć. Przy rozłożeniu na raty spokojnie bym sobie poradził, ale niestety wymagana jest spłata zadłużenia w całości.

    Pozdrawiam.
     
  3. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Webster Napisz proszę jaką masz liczbę wierzycieli wraz z kwotą do oddania oraz terminem zapadalności. Jaką kwotę miesięcznie możesz przeznaczyć na spłatę swoich zobowiązań?
    Pozdrawiam
     
  4. Webster

    Webster New Member

    Dołączył:
    9 Marzec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Wychodzi pięciu wierzycieli: Vivus, Pandamoney, Pożyczkomat, Ferratum i Lendon w sumie uzbierało się tego 9,500 tys. termin większości mija 11.03.2017. miesięcznie mógłbym przeznaczyć ok. 500 zł na spłatę ( ok. bo są miesiące w których mam sporo nadgodzin w pracy więc i wtedy kwota spłaty mogła by być większa ). Jestem wdzięczny za odpowiedź na mój post, w razie potrzeby mogę podać dane kontaktowe do siebie.
    Pozdrawiam Serdecznie.
     
  5. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Jeśli nie masz możliwości uzyskania kredytu na akceptowalnych warunkach na spłatę zaciągniętych zobowiązań, proponuję spłacać co miesiąc pożyczki w zadeklarowanej wysokości wpisując w tytule "spłata kapitału" bądź "spłata części kapitału". Warto zacząć spłacać od najmniejszej i najwcześniej wymagalnej. Po spłacaniu jednej, spłacać kolejną czyli pojedynczo.
    W razie skierowania przez wierzyciela, sprawy na drogę postępowania sądowego, należy się bronić poprzez składanie sprzeciwów od otrzymanych nakazów zapłaty, celem przedłużania całego postępowania, ale i również podważenia części zapisów w umowach niezgodnych z przepisami prawa. Żeby było to możliwe, należy odbierać zawsze całą swoją korespondencję.
    Drogą do sukcesu jest bycie konsekwentnym w obranej drodze i broń Boże nie zaciąganie kolejnych zobowiązań.
    Powodzenia
    DRest
     
  6. iwa88

    iwa88 New Member

    Dołączył:
    2 Marzec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Na czym polega ogłoszenie upadłości? Nie posiadam NIC na własność.
     
  7. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Iwa upadlosc konsumencka przeznaczona jest dla osób fizycznych nieprowadzących dzialalnosci gospodarczej. Postepowanie co do zasady ma na celu oddluzenie dluznika, a nie zaspokojenie wierzycieli. Brak majątu w tym rowniez plynnego jak brak dochodow nie jest wymagane do ogloszenia upadlosci. W tej sytuacji koszty pokrywa Skarb Panstwa. Skoro nic nie posiadasz to nic nie tracisz. Za to mozesz zyskac oddluzenie. Sąd bada inne przeslanki w tym rowniez negatywne, szczegolowo okreslone w ustawie. Z racji tego, ze jestem Syndykiem posiadającym odpowiednią licencję prowadze takie sprawy w jednym z sądow. Mozesz skontakotac sie ze mna na maila, celem ustalenia zdolnosci upadlosciowej. Oplata od zlozonego wniosku w sądzie to koszt 30 zl.
    Pozdrawiam
     
  8. effi

    effi New Member

    Dołączył:
    12 Marzec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Moja historia jest bardzo długa, mam nadzieję że Pan przeczyta i się do mnie odezwie.
    Nie wiem już co zrobić i gdzie się udać. Jestem w stanie pracować non stop ale przy rosnących odsetkach nie poradzimy sobie, z perspektywą iż również w krótkim czasie zostaniemy, bądź ja zostanę bezdomna, gdyż u teściowej nie mam co szukać. Jestem świadoma błędów, ale od 5 lat dosyć mam już tych pasm samego gówna które się na nas wylewa. Jesteśmy dobrymi, uczciwymi ludźmi. Mamy zaledwie 26lat, ale nie mamy żadnej perspektywy. Napisanie tego listu było dla mnie ogromnym wyzwaniem. Nigdy nikomu tego nie wyjawiłam i nigdy nie prosiłam nikogo o pomoc, ale jestem bezsilna. Potrzebujemy ok. 60 tys na spłaty. Sprawy nie są jeszcze u komornika, ale jak się tam znajdą to odsetki będą znacznie większe, a my nie mamy nic poza autem wartym raptem 3tys zł…. Nie wiem nawet jak mam poprosić… Gdyby znalazł się ktoś kto mógłby nam pomóc, pomóc spłacić tego raka który nas drąży, na zasadzie pożyczki. Oddalibyśmy co do grosza, jedyne czego chcemy to żyć. Nie chce abyśmy znów uczynili krok wstecz i uciekli w używki. Sytuacja w której obecnie jesteśmy jest tragiczna, chcielibyśmy móc nie bać się każdego dnia jak zadzwoni telefon, nie być zależnymi od ludzi którzy mają nas w dupie , bo tak wypada i co inni powiedzą.
    Nie wiem już co zrobić, a nie chcę aby pieniądze zniszczyły coś co zawsze ceniłam ponad wszystko inne prawdziwą i szczerą miłość, młodość i życie dwojga ludzi, którzy po prostu się zgubili i nie wiedzieli jak z tego wybrnąć z twarzą załatwiali sprawy na własną rękę kopiąc się w długach.
    To wszystko sprawia że mamy w sobie ogromną i narastającą frustracje, która Nas powoli od siebie oddala. Nie chcę Nas stracić, bo to co mimo wszystko jest między Nami jest dla mnie najświętszym skarbem, wolę umrzeć niż to stracić.
     
  9. Webster

    Webster New Member

    Dołączył:
    9 Marzec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Nawet nie ma pojęcia, gdzie mógłbym dostać taki kredyt, aby pokryć wszystkie te zobowiązania i spłacać miesięczne raty. Jak narazie spłacam najmniejsze kredyty i nie mam zamiaru już nic od nich pożyczać, wiem że spłata tego wszystkiego nie będzie łatwa ale jak już wspomniałem muszę to w końcu zakończyć i myślę że będę miał tyle siły żeby rozwiązać wszystkie te problemy i spłacić wszystkie zobowiązania. Będę szukał wszelkich sposobów żeby się z tego wyplątać. Czy są jakieś organizacje, firmy lub coś takiego do których mógłbym się zgłosić i uzyskać chociaż jakąś poradę, było by to bardzo pomocne?
    Jestem bardzo wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam.
     
  10. effi

    effi New Member

    Dołączył:
    12 Marzec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    8000 tys złotych jest w windykacji w.kruk
    12 tys Mbank złotych już praktycznie po terminie
    7000 złotych w Profi Credit
    7000 złotych Provident
    40 tys złotych Mbank kredyt
    1400 złotych SMS365
    Zobowiązania były w większości zaciągane na spłatę zobowiązań wobec osób prywatnych, oraz życie, gdyż wpadliśmy w pętle finansową. Niekiedy większe długi powstały aby pokryć mniejsze ścigające już pożyczki, gdyż na samym początku wzieliśmy tylko i wyłącznie pożyczki na małe kwoty typu vivus. Jesteśmy małżeństwem w świetle prawa.
    Dochód miesięczny wspólny 1800 złotych. Na życie miesięcznie idzie nam 700 złotych.
    Sytuacja jest krytyczna. Proszę o pilną odpowiedź.
     
  11. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Na rynku jest wiele takich firm czy kancelarii prawnych zajmujących się doradztwem w tym zakresie. Niemniej jednak zakładam, że większość porad jest odpłatna. Uważam jednak, że sam będziesz potrafił się z tym uporać. Stosuj się proszę do moich sugestii i w razie pytań, wątpliwości pisz, najlepiej na maila.
    Pozdrawiam
    DRest
     
  12. katrix

    katrix New Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witam oczywiście jestem tu dlatego bo wplątałam się w długi
    Mam dochody z rożnych źródeł ale i mam długów w kilku parabankach i murze z tego wyjsc żeby płacić w jednej racie ale iz żyrowałam kredyt jestem w biku prosze o POMOC potrzebuje ok 20 tys złotych aby splacic te cholerne pożyczki
     
  13. katrix

    katrix New Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Proszę o kontak w sprawie pomocy z góry dziękuje
     
  14. xxxQLIMAXxxx

    xxxQLIMAXxxx New Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2017
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Moj problem polega na tym ze nabralem chwilowek na 20000 i nie mam z czego spłacić banki odmawiaja mi kredytow bo nie mam zdolności
    Moje finanse
    1950 zl na rękę
    1300 zl rat nie da sie ich skonsolidowac bo wstyczniu byla robiona konsolidacja namaks okres kredytowania
    Nie mam pojecia co robic moze ktos mi pomoze z gory dziekuje za pomoc
     
  15. marilazbytomia

    marilazbytomia New Member

    Dołączył:
    30 Marzec 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam Wszystkich, jakiś czas temu byłam w bardzo średniej sytuacji finansowej, zaciągałam kolejne kredyty oraz pożyczki i nie widziałam żadnego wyjścia z tej sytuacji. Wtedy na mojej drodze pojawił się Pan Mariusz ( doradca prawny ), który rozwiązał wszystkie moje problemy finansowe. Na dzisiaj nie mam już żadnych zadłużeń i żyje mi się znacznie lepiej. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje wskazówek jak wyjść z długów to zostawiam tutaj numer telefonu
     
  16. Biedulka38

    Biedulka38 New Member

    Dołączył:
    30 Marzec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam w jaki sposób oferowana jest pomoc?
     
  17. SamaMama

    SamaMama New Member

    Dołączył:
    11 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam, bardzo potrzebuję pomocy. proszę o kontakt jeśli jest Pan w stanie i chce mi pomóc.
     
  18. Ukredytowany

    Ukredytowany New Member

    Dołączył:
    12 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Effi, głowa do góry. Też jestem uwalony kredytami po pachy, da się z tym żyć. Najważniejsze, aby póki nie masz komornika, zabezpieczyć się przed zabraniem wszystkiego co posiadacie. Te 60 tyś. to jest całkowita kwota kredytów? Bank już je wypowiedział?
     
  19. paulisia

    paulisia New Member

    Dołączył:
    26 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam, bardzo proszę o uczciwą pomoc. Wpadłam w pętlę długów prowadząc działalność, a konkretniej przez problemy życiowe (rozwód) nie byłam w stanie dopilnować firmy i teraz mam ogromne problemy. Firma prosperuje nadal i zarabia, niestety nie na tyle, aby pokryć miesięczne zobowiązania... próbowałam dogadać się z bankami o konsolidację, niestety bezskutecznie, za kilka miesięcy mogę stracić wszystko...a jestem młodą przedsiębiorczą osobą... pracuję po 18-20 h dziennie, potrzebuję pomocy, wykończę się nerwowo. Nie mam już siły, nie śpię po nocach, a mam malutkie dziecko...mam dla kogo żyć...ale już brakuje sil...proszę o pomoc:(
     
  20. Aniak12

    Aniak12 New Member

    Dołączył:
    26 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Razem z Mężem wzięliśmy kredyt. Niestety sytuacja finansowa w jakiej sie znaleźliśmy z czasem nie pozwoliła nam spłacać kredytu. Na dzień dzisiejszy bank wypowiedział nam umowę i musimy spłacić jednorazowo 30517,28 zł. Chce mi sie płakać ponieważ moje życie to same długi. Kiedy zmarł mój tata dług za długiem pókał do moich drzwi. Moim największym marzeniem jest mieć dziecko na które w obecnej sytuacji finansowej nas nie stać. Dodam ze mam 26 lat. Jeżeli są tu ludzie dobrej woli, którzy chcą pomoc, bardzo Was proszę! Nigdy nie myślałam ze będę w takiej sytuacji ze będę prosiła o pomoc.
     

Poleć tę stronę