Popadlem w chwilowki nie potrafie tego splacic

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika zychu1920, 23 Sierpień 2015.

  1. zychu1920

    zychu1920 New Member

    Dołączył:
    23 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam popadlem w chwilowki nie potrafie tego splacic, dlugi wynosza okolo 12 tysiecy. Znajdzie sie osoba ktora pomoze mi to splacic? Jestem sumienny i uczciwy. Prosze o pomoc :( banki nie wchodza w gre
     
  2.  
  3. itex94

    itex94 New Member

    Dołączył:
    2 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Pożyczki bez BIK, BIG i KRD udzielają na stronie http://gotowkowe-kredyty.pl, słyszałam o nich dobre opinie. Minimum formalności, pożyczki na różne kwoty i w wielu formach.
     
  4. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Ludzie. Jeżeli chcecie pomóc to przedstawicie tutaj gotowe rozwiązanie a nie odpowiadacie kretyńskie zwroty w style "wejdź i zobacz, zadzwoń i się dowiedz". Odnośnie samego tematu:

    1. Czemu banki nie wchodzą w grę? Jest aż tak poważne zadłużenie (wpisy w BIG, BIG, KRD)?
    2. Ile możesz spłacać miesięcznie (podaj swoje dochody).
    3. Czy masz jakieś zabezpieczenie (bo na 99% bez tego ani rusz)
     
  5. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    No dobrze, to jako przedstawiciel takiej firmy zaproponuj jakieś rozwiązanie. Forum jest po to, żeby pomagać a może na Twojej odpowiedzi skorzystają też inne osoby.
     
  6. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Raczej moim zdaniem wystarczy dobre zabezpieczenie aby uzyskać dobrą pożyczkę pozabankową. Prawnik tutaj niewiele pomoże.
     
Inne zbliżone wątki do: Popadlem chwilowki
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Przeklęte chwilówki.. 5 Czerwiec 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję 2,5 do 3 tyś przez chwilówki proszę o pomoc 18 Listopad 2015
Kredyty dla zadłużonych Witam wpakowałem się w chwilówki potrzebuje 3 tysiące 17 Listopad 2015
Kredyty dla zadłużonych Jestem zadłużona na ok 25tys zł przez takie pożyczki jak chwilówki 22 Lipiec 2014

Poleć tę stronę