Potrzebuje gotowki na zatowarowanie - nowy butik z bizuteria

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika waldek, 11 Luty 2013.

  1. waldek

    waldek Guest

    Ja w temacie chce otworzyc butik z bizuteria i potrzebuje gotowki na zatowarowanie, gdzie moge sie starac o kredyt?
     
  2.  
  3. A może tak trochę szczegółowych danych podać :)?
     
  4. Waldek

    Waldek Guest

    Witam
    Pisze w odpowiedzi na wątek. Jakie potrzebuje Pan szczegółowe informacje?
    Prowadze firmę nieprzerwanie od marca, wcześniej wieszałem działalność. Ogólnie w dokumentach jestem na stratach. Chcę otworzyć butik z biżuterią ze srebra i potrzebuje gotówki na zatowarowanie. Mogę mieć ew żyrantów, nie mam też nic pod zastaw. Przeszłośc kredytowową mam OK. Mam 26 lat bez zobowiązan.
    Pozdrawiam
     
  5. sandra

    sandra Guest

    Witam,
    Znalazłam Pana wpis na forum, jestem pracownikiem banku BPH i pomagam w uzyskaniu dodatkowych środków dla firm.
    Prosze mi coś wiecej opowiedziec o firmie, jak długo działa na rynku, jak sie kształtują dotychczasowe przychody, rozchody, strata/zysk i prosze tez napisć jaki jest średni wpływ na konto firmowe, jezeli wpływy trafiaja równiez na konta osobiste to prosze o zsumowanie tych kwot.


    Pozdrawiam
    Sandra
     
  6. agnesia

    agnesia Guest

    Witam serdecznie

    Dziękuję bardzo za zainteresowanie moim problemem.
    30000 jest to bardzo interesująca oferta. Wystarczyłoby mi wtedy jedynie na auto, ale to i tak bardzo dużo. Chciałabym zapytać jakie dokumenty są niezbędne przy zgłaszaniu chęci otrzymania tego kredytu? UM wymagał biznesplanu, kosztorysu inwestorskiego (nie wiem jakim cudem można go w pełni wypełnić przy zakładaniu działalności), oświadczenia majątkowego oraz umowy użyczenia lokalu, w którym będzie się mieściła siedziba działalności. Szczerze mówiąc było to dla mnie nie do przeskoczenia. Tym bardziej, że nie stać mnie na opłacenie kogoś, kto się na tym zna i mógłby to zrobić za mnie.
    Myślę, że jedynym wyjściem byłoby wzięcie kredytu pod hipotekę. Jednak zawsze jest to strach, bo gdy interes mimo wszystko nie wypali to wtedy moja rodzina straci mieszkanie?
    Chciałabym jeszcze zapytać, czy jest może oddział BPH we Włocławku (kujawsko-pomorskie), bo tam mam najbliżej.

    Jeszcze raz dziękuję za napisanie do mnie. Pozdrawiam.
     
  7. firmy

    firmy Guest

    proszę mi powiedzieć na jaki (konkretnie) cel ma być ta gotówka, jaki to rodzaj działalności dokładnie proszę o informację czym się firma będzie zajmowała etc.
     
Inne zbliżone wątki do: Potrzebuje gotowki
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Mam nową firmę i potrzebuje małego kredytu 18 Maj 2013
Kredyty firmowe Potrzebuje kredytu dla firmy ok 80000 5 Marzec 2013

Poleć tę stronę