Pozyczka 1000zl na 12 miesiecy

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika redzniwiarz, 23 Wrzesień 2013.

1. redzniwiarz

redzniwiarz New Member

Docenione treści:
    0
    Witam,
    chcialbym wziac kredyt (pozyczke) w wysokosci 1000zl-1300zl na okres 12 miesiecy - jedyne stale przychody to alimenty w wysokosci 850zl.
    Odbywam rowniez "fuchy" ale bez podpisanej umowy.
    Zaden bank (probowalem w Aliorze, mBanku) nie przyzna mi kredytu poniewaz nie posiadam umowy o prace, co jest jednoznaczne z brakiem zdolnosci kredytowej.
    W jaki sposob moglbym uzyskac te pozyczke?

2.  
  3. papkin33

papkin33 New Member

Docenione treści:
    0
    Najlepszym wyjściem jest wzięcie takiej pożyczki na kogoś, a wówczas będziemy mogli nie bankowi, ale innej prywatnej osobie spłacać nasz dług. Oczywiście o ile ta osoba wyrazi zgodę.

4. Seweryn

Seweryn Member

Docenione treści:
    0
    Niemożliwe, że w mbanku Ci odmówili. Jeśli masz stałe dochody nie muszą być udokumentowane to bank przyznaje kredyt na podstawie wpływów na rachunek. Musisz tylko poczekać aż sami wyślą Ci ofertę ;)

5. adol

adol New Member

Docenione treści:
    0
    Jeśli we wszystkich bankach odmówili, to najlepszym wyjściem będzie pójść do instytucji pozabankowej i wziąć sobie jakąś pożyczkę. Nie jest to duża kwota, a więc raczej powinna być udzielona.

6. shine

shine New Member

Docenione treści:
    0
    Proszę zarejestrowac się na http://www.pozyczki-bez-bik.pl. Tam o nic nie trzeba się martwic

7. serene1

serene1 New Member

Docenione treści:
    1
    ja brałam w http://gotowkowe-kredyty.pl i poszło szybko i sprawnie. jestem bardzo zodowolona. Minimum formalności bez sprawdzania bik. Nie mam za dobrej historii kredytowej a mimo to uzyskałam zgodę

Inne zbliżone wątki do: Pozyczka 1000zl
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Masz problem z uzyskaniem kredytu? Pożyczka do 25 tys bez baz bik itd 25 Styczeń 2018
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa w banku - ranking 29 Kwiecień 2017
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa w największej kwocie na jak najdłuższy okres czasu 7 Październik 2015
Kredyty gotówkowe kredyt bankowy a pożyczka w parabankach *pilne* 16 Lipiec 2015
Kredyty gotówkowe Pożyczka dla zadłużonych duże kwoty od 25.000 11 Marzec 2015

Poleć tę stronę