Pożyczka 1300 zł czy dostanę

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika lamademoiselle, 28 Październik 2013.

  1. lamademoiselle

    lamademoiselle New Member

    Dołączył:
    28 Październik 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam, chciałabym wziąć pożyczkę gotówkową w kwocie 1300 zł. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, zarabiam 1600 zł brutto, nie mam na utrzymaniu dzieci, mieszkam u babci. Nigdy nie brałam pożyczki, ani czegoś na raty. Czy jest szansa, że dostanę kredyt w tej kwocie w jakimkolwiek banku ? Jeśli tak, to do którego najlepiej się udać ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
     
  2.  
  3. konrad29

    konrad29 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Raczej w każdym banku dostaniesz taką pożyczkę, gdyż to nie jest wiele, a twoje warunki są dobre.
     
  4. lamademoiselle

    lamademoiselle New Member

    Dołączył:
    28 Październik 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Zapomniałam dodać, że wypłatę dostaję "do ręki", nie mam żadnych pokwitowań, ani nic.
     
  5. easykredyt

    easykredyt New Member

    Dołączył:
    20 Listopad 2013
    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Jesli nadal jest Pan zainteresowany kredytem bardzo prosze o kontakt
    http://kredyty.aid.pl
    Zalatwiamy kredyt przy minimum formalnosciach w 24h
    Pozdrawiam
     
  6. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    http://pozyczka24.info.pl udziela np pozyczek od 200 do 120 000 zl. Oferuja bardzo niskie raty i minimalne formalnosci
     
  7. piotr20

    piotr20 Member

    Dołączył:
    4 Marzec 2014
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Mimo tego że jest to niska kwota, bo w sumie 1300 zł to niewiele to jednak jeśli nie masz pokwitowania swoich zarobków moze być trudno dostać tą pożyczkę. Banki wymagają takiego potwierdzenia, więc wbrew pozorom kłopot moze być.
     
Inne zbliżone wątki do: Pożyczka 1300
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Masz problem z uzyskaniem kredytu? Pożyczka do 25 tys bez baz bik itd 25 Styczeń 2018
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa w banku - ranking 29 Kwiecień 2017
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa w największej kwocie na jak najdłuższy okres czasu 7 Październik 2015
Kredyty gotówkowe kredyt bankowy a pożyczka w parabankach *pilne* 16 Lipiec 2015
Kredyty gotówkowe Pożyczka dla zadłużonych duże kwoty od 25.000 11 Marzec 2015

Poleć tę stronę