Pozyczka Commodus - opinie

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika jola, 16 Luty 2013.

  1. jola

    jola Guest

    witam,ja wpłaciłam commodus 250 wszystko było cacy przez 3 dni,cały czas rozmawiałam z babką i czekałam na umowe,nie doczekałam sie,więc znowu zadzwoniłam i babka oddała słuchawke facetowi,a ten stwierdził,że niestety,a umowe przysłali na formularzu z db kredyt,także jak masz czysty bik to ryzykuj,ale wpłaty nie otrzymałam i pożyczki też,myśleze to kanciarze pozdrawiam Jola
     
  2.  
  3. wazka

    wazka Guest

    dzięki za informacje, też mi się to wydało za piękne żeby było prawdziwe a jeszcze miałam iść z nimi do notariusza bo kredyt miał być pod zastaw hipoteki. Niestety mam spore długi częściowo nie moje i zafajdany bik. To okropne ze takie hieny żyrują na kłopotach innych
     
  4. inka

    inka Guest

    witam
    mam pytanie udało się panu uzyskać pożyczke oddłużeniową
    proszę o informacje
     
  5. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Ja takze jestem ciekawa, czy udało się Pani to uzyskać? Sama staram się o pozyczkę tego typu, dlatego szukam odpowiednich możliwości. W wielu bankach odmówiono mi tego, dlatego wciąż szukam ...
     
  6. barbarag

    barbarag Member

    Dołączył:
    18 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    A wogóle dobre są tutaj warunki pożyczki oddłuzeniowej w tej isntytucji??
     
  7. kobieta2424

    kobieta2424 Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Przychylam się do pytanie - także interesują mnie te warunki?
     
Inne zbliżone wątki do: Pozyczka Commodus
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Szybka pożyczka gdzie dostanę ?! 4 Czerwiec 2018
Kredyty dla zadłużonych Potrzeba pilna pożyczka 11 Kwiecień 2018
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka do 25 tys, bez baz bik, z niską zdolnością, na dowód do 12 miesięcy 25 Styczeń 2018
Kredyty dla zadłużonych Pilnie potrzebna pożyczka na spłatę zobowiązań 7 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka 20000 zł dla zadłużonego 14 Marzec 2017

Poleć tę stronę