pożyczka gotówkowa online - co myślicie na temat tej usługi??

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika muszka33, 18 Wrzesień 2013.

  1. muszka33

    muszka33 Member

    Dołączył:
    6 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    witam

    pożyczek gotówkowych na rynku tradycyjnym jest masa, coraz więcej jest ich takze w internecie. Jednak dla mnie to nowe produkty i sam nie wiem jak się do nich ustosunkować. :( Co myślicie na temat pożyczki gotówkowej online??
     
  2.  
  3. shine

    shine New Member

    Dołączył:
    11 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Początkowo może wydaje się, że pożyczka przez internet nie jest zaufana, jest żmudna i można narobic sobie problemów. Ale w dzisiejszych czasach łamiemy ten stereotyp :) Jest wiele porządnych i zaufanych stron, na których bezproblemowo można wziąc pożyczkę, szybko i wygodnie oraz bez żadnych konsekwencji. Pozwolę sobie polecic pozyczkoladnia.pl , która ma wiele atutów :)
     
  4. Ania890

    Ania890 New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2016
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Pożyczka przez internet to bardzo wygodna forma :) Może przyciągać klientów. Ja brałam kiedyś w Lendon online i wszystko było ok. Nie musiałam nawet wychodzić z domu i męczyć się z papierami.
     
  5. plusfinansecom

    plusfinansecom New Member

    Dołączył:
    20 Maj 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Warto sobie zadać pytanie czy opłaca nam się brać pożyczki/kredyty przez internet. Często jest tak, że oferty internetowe są droższe od tych które może nam przedstawić przedstawiciel banku lub pośrednik w placówce. Takiej osobie będzie zależało na przedstawieniu jak najlepszej oferty i z pewnością będzie się starała aby przyznano taką pożyczkę/kredyt bo po ludzku na tym zarobi, i jeżeli oferta będzie rzetelna i opłacalna to klient pewnie w przyszłości wróci.

    Zasada jest prosta, im łatwiej dostać pożyczkę/kredyt tym jego cena jest większa.
     
  6. bolek1120

    bolek1120 New Member

    Dołączył:
    6 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    JA jak najbardziej skłaniam sie ku firmą , które proponują pożyczki czy rat o-line. Posiadają oni znacznie lepsze oferty niż banki. Ostatnio korzystałem z platforma ratalna.pl Wszystko załatwiłem bez żadnych przeszkód i bardzo szybko. W dogodnym dla mnie miejscu i czasie.
     
  7. Erwina

    Erwina New Member

    Dołączył:
    22 Grudzień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Jeżeli to pożyczka na małą kwotę to może chwilówka? Wiem, że większość ludzi na sam dźwięk tego słowa przechodzą dreszcze, ale sama w trudnej sytuacji korzystałam, spłaciłam i nie splajtowałam. Ze swojej strony mogę polecić
     
  8. Michał010

    Michał010 New Member

    Dołączył:
    23 Listopad 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Przy pożyczkach przez Internet trzeba wszystko czytać i być dociekliwym. Bez tego możemy wpakować się w jakąś niekorzystną ofertę, ale na rynku są dostępne bardzo ciekawe i warte uwagi opcje.
     
  9. laosia_980

    laosia_980 New Member

    Dołączył:
    14 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    korzystaj tylko i wyłącznie ze sprawdzonych portali. warto pytać się i dociekać np. na takich forach jak to. polecam jeszcze http://www.kredyty-gotowkowe.net/ tak jest dużo użytkowników ograniętych w temacie.
    ja ogólnie jestem zwolennikiem pozyczania i zarabiania online, to bardzo wygodna forma. jeszcze taka rada, żeby uważać na przelew weryfikacyjny i nie popaść w kłopoty. tutaj przydany
     
Inne zbliżone wątki do: pożyczka gotówkowa
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa w banku - ranking 29 Kwiecień 2017
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa w największej kwocie na jak najdłuższy okres czasu 7 Październik 2015
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń - w jakim banku można ją uzyskać? 5 Marzec 2014
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa Carrefour - co o niej myślicie? 27 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy - opinie 19 Luty 2014

Poleć tę stronę