Pozyczka hipoteczna w PKO BP

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika inka, 20 Marzec 2013.

  1. inka

    inka Guest

    Witam serdecznie z góry przepraszam że piszę prywatnie ale proszę o radę.Razem z mężem stramy się o pożyczkę hipoteczną w PKO bp kwota poż to 90tyś nieruchomość (dom z działką) wart około 450tyś.Teraz tak, z tych pieniedzy chcemy spłacić kredyt odnawialny u nich ,kredyt konsumencki też u nich i 3 kraty kredytowe.wcześniej miałam drobne raty na sprzęt rtv i agd które teraz wszystkie do końca pospłacałam ,spłaciłam również jedną karte w lukasie ale jej nie zamknełam (poczekam na decyzję).wiec tak, to co zostało mi do spłaty to oni widzą bo jest wpisane we wniosku czy od tych spłaconych rat będę potrzebowała jakieś dokumenty że umowa została zamknięta? bo napewno będą jeszcze w biku.w piątek chcę złożyć wniosek ze wszystkimi dokumentami.jak wygłąda u nich wycena i ile kosztuje powiedziano mi że 200tyś przychodzi od nich pracownik.no i czy mamy jakieś szanse? dochód męża z działalności gos średnio 4500brutto ja na wychowawczym 2 dzieci prosze o odpowiedz
     
  2.  
  3. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    W PKO nie robią zbytnich problemów. Obydwoje z Państwa mają dochody, jednakze przeszkodą są wcześniejsze opóźnienia. Ja na Państwa miejscu zapytałam o ten kredyt bo jednak istnieje szansa na jego dostanie..
     
  4. ciukoretka

    ciukoretka New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Musicie przedstawić wszystkie dokumenty o tych spłatach, które dokonaliście. Szansę macie, wycena zależy od wartości domu, myśmy płacili 800zł przy kredycie na 240tys a dom wartość 280tys. przyjdzie pracownik z banku zrobić tą wycenę.
     
Inne zbliżone wątki do: Pozyczka hipoteczna
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne pożyczka hipoteczna ing bank śląski - co myślicie? 20 Listopad 2013
Kredyty hipoteczne POżyczka hipoteczna w BGŻ - czy warto? 20 Wrzesień 2013
Kredyty hipoteczne Pożyczka pod hipotekę gdzie? 15 Lipiec 2014
Kredyty hipoteczne pożyczka od właściciela - jakie dokumenty? 28 Sierpień 2013
Kredyty hipoteczne Pożyczka remontowa dla nauczycieli 21 Lipiec 2013

Poleć tę stronę