pożyczka od prywatnego inwestora

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika małgoś, 19 Listopad 2013.

  1. małgoś

    małgoś New Member

    Dołączył:
    19 Listopad 2013
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Potrzebuję pilnie pożyczki ale nie dostanę w banku bo mam opóźnienia w spłacie i już są wpisy w BIK. Znalazłam ofertę pożyczki do której potrzebny jest skan dowodu, nr konta i nic więcej. Po podpisaniu umowy muszę wpłacić "jedynie" 500zł i jest uruchomienie pożyczki. Czy to nie jest jakaś ściema? Dostal ktoś taką pożyczkę całkowicie przez internet? Na umowę cp?
     
    rosette lubi to.
  2.  
  3. kryska78

    kryska78 Member

    Dołączył:
    17 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    A dlaczego musisz wpłacić 500 zł żeby uruchomić pożyczkę? Czy to cię nie zastanawia? Nigdy nie słyszałam aby trzeba było wpłacać pieniądze aby uzyskać pożyczkę. Myślę że to oszustwo.
     
  4. małgoś

    małgoś New Member

    Dołączył:
    19 Listopad 2013
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
     
  5. małgoś

    małgoś New Member

    Dołączył:
    19 Listopad 2013
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    no mnie też to zastanawia i myślę że coś kręcą ale strasznie zależy mi na takiej pożyczce , a często prywatni inwestorzy wymagają zabezpieczenia na nieruchomości. W banku nie dostanę ani złotówki
     
  6. rubyroose1

    rubyroose1 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    Nie ma sensu abyś mieszała się w coś takiego...to z całą pewnością jest oszustwo!! ktoś chce na tym zarobić, a ty stracisz:(
     
  7. stolnik13

    stolnik13 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Szczerze mówiąc jest to bardzo podejrzane i wielkim ryzykiem jest podejmowanie takiej pożyczki. Na pewno nie jest to najlepsze wyjście.
     
  8. piotr81

    piotr81 New Member

    Dołączył:
    19 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Zostań inwestorem na http://www.pozyczki-bez-bik.pl to się opłaca ja już jestem.
     
Inne zbliżone wątki do: pożyczka prywatnego
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt bez zaświadczenia o dochodach 30 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka do 12 miesięcy do 25 tys, ze złą historią, niską zdolnością 25 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach 18 Grudzień 2017
Pożyczki pozabankowe Najlepsza pożyczka pozabankowa? 24 Marzec 2017
Pożyczki pozabankowe Szybka pożyczka przez internet 19 Luty 2017

Poleć tę stronę