Pożyczka społecznościowa - gdzie najszybciej?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika laosia_980, 14 Listopad 2016.

  1. laosia_980

    laosia_980 New Member

    Dołączył:
    14 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Zamierzam wziąć mały kredyt - ok. 1500 zł na niezbędne badania lekarskie. Niestety choroba nie wybiera, a ja dość szybko potrzebuję tej kwoty, a nie chciałam korzystać z usług konwencjonalnych firm pożyczkowych (mojej mamie przydarzyła się przykra sytuacja, której nie będę tu przytaczać). Myślałam o pożyczeniu na portalu pożyczek społecznościowych, ale zależy mi na czasie - czy korzystał ktoś i dostał pożyczkę w krótkim czasie? Będę wdzięczna za podpowiedzi, gdyż to trochę pilna sprawa ;)
     
  2.  
  3. andrej90

    andrej90 New Member

    Dołączył:
    27 Październik 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    A co ta firma pożyczkowa zrobiła? Z mojego doświadczenia wynika, że część z nich ma całkiem przyjazną politykę - np. vivus czy wonga to moim zdaniem firmy które nie kombinują i dbają o klienta. Może trafiłaś do jakiejś firemki krzaczka?
    Jeśli chcesz szybko dostać pożyczkę w serwisie ze społęcznościówkami to możesz liczyć że szybko ktoś ci jej udzieli na kokosie - ale to może być szybko lub nie, zależy od kwoty, choć tu jest mała więc może to pójść w trymiga. Jak chcesz mieć gwarancję że bardzo szybko możesz spróbować na emonero.pl bo oni są społecznościówką ale działają szybko jak chwilówki - mają swój system. Oczywiście będzie szybko jak ci przyznają pożyczkę bo oni normalnie ludzi sprawdzają w bikach więc jak masz tam przechlapane to raczej nie dostaniesz.
     
  4. laosia_980

    laosia_980 New Member

    Dołączył:
    14 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    NIESTETY nie był to vivus ani wonga, tylko taki krzak jak mówisz. trochę się złożyło niesprzyjających warunków, była to firma znajomego, który jak domyślasz się już znajomym nie jest ;) mama to starsza osoba i podpisała niekorzystną umowę, naiwność została wykorzystana...
    Nigdy nie pałałam sympatią do "konwencjonalnych" instytucji finansowych, a ta sytuacja to pogłębiła.

    Czy brałeś może pożyczki z emonero? czy to faktycznie jest 15 minut? widzę, że na pierwszą pożyczkę 5% czyli wychodzi 75 zł po spłacie 30 dni, to by mi pasowało
     
Inne zbliżone wątki do: Pożyczka społecznościowa
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt bez zaświadczenia o dochodach 30 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka do 12 miesięcy do 25 tys, ze złą historią, niską zdolnością 25 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach 18 Grudzień 2017
Pożyczki pozabankowe Najlepsza pożyczka pozabankowa? 24 Marzec 2017
Pożyczki pozabankowe Szybka pożyczka przez internet 19 Luty 2017

Poleć tę stronę