Pożyczki, brak kontaktu ze strony wierzyciela

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Kamil2015, 5 Styczeń 2015.

  1. Kamil2015

    Kamil2015 New Member

    Dołączył:
    5 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam, posiadam obecnie około 10 pożyczek na siebie. min. vivus, kredito 24, filarum, ferratum (ekspres kasa), kasomat - obecnie chyba inna nazwa, net credit, in credit,mmini credit i parę innych.

    Wszystkie pożyczki były zaciągnięte ponad rok temu.
    jestem obecnie osobą bezrobotną od września 2014r.Obecnie spłacam i regularnie dostaję korespondencje listową od in credit net credit vivus, kredito 24.
    net credit in credit vivus chcą odzyskać ode mnie pieniądze i sprawy zgłaszają do firm windykacyjnych
    kredito 24 - ta firma jako jedyna podała sprawę na drogę sądową z osobistym stawinnictwem na rozprawie.
    firmy ferratum, filarum, kasomat - nie mam z nimi kontaktu, nie przysyłają mi korenspondencji i od roku nie mam z nimi kontaktu??
    Dlaczego nie próbują sie ze mną skontaktować.
    Może te pytanie wydaje sie głupie ale chcialbym móc spłacić wszytskie pożyczki i mieć święty spokój. Miał ktoś już takie doświadczenie?
     
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Pożyczki brak
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pożyczki bez BIK do 5.000 zł, brak przedpłat ! CAŁA POLSKA 20 Styczeń 2015
Pożyczki pozabankowe Pożyczki dla firm od 200.000zł pod zabezpieczenie na nieruchomości 21 Sierpień 2018
Pożyczki pozabankowe POŻYCZKI I CHWILÓWKI - OFERTA 1 Marzec 2017
Pożyczki pozabankowe Pilnie potrzebuje pożyczki!!! 16 Luty 2017
Pożyczki pozabankowe Wielki problem z Hapi pożyczki!!!Proszę o pomoc! 21 Listopad 2016

Poleć tę stronę