Pożyczkomat.pl

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Finane, 28 Listopad 2013.

  1. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    [​IMG]

    Nasze pożyczki to idealne rozwiązanie na przejściowe kłopoty finansowe. Są udzielane przez internet w ciągu kilku minut, a pieniądze trafiają bezpośrednio na Twoje konto. Korzystając z usług serwisu Pożyczkomat.pl, szybko pokonasz przejściowe problemy finansowe. Od 50zł do 500zł na okres do 31 dni. Firma nie sprawdza Twoich danych w BIK. Wypłata pożyczki z kilku banków (takich jak BZ WBK, PKO, mBank, Pekao, Millenium Nordea).
     
    Last edited by a moderator: 9 Grudzień 2013
  2.  
  3. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    No ok, ale na pewno jest w tym jakiś haczyk bo nie wierzę, że mam złą sytuację w bik i dostanę kredyt i to jeszcze w banku wypłacę pieniądze.
     
  4. Rafał873

    Rafał873 Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    Tak właśnie działają firmy pożyczkowe - nie sprawdzają w BIK (to robią banki, a z firm pozabankowych jedynie Wonga), zaś jedynie w BIG'ach (warto uświadomić sobie różnice pomiędzy tymi bazami). Firmy pożyczkowe biorą na siebie większe ryzyko niewypłacalności klienta, co rekompensowane jest odpowiednio wyższą marżą. Zauważ również, że kwoty proponowane przez te firmy kończą się na 2-3 tys.
     
    Last edited by a moderator: 9 Grudzień 2013
  5. MCOmen

    MCOmen New Member

    Dołączył:
    14 Październik 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Ja ostatnio szperałem po necie w poszukiwaniu opini, bo chcialem wziac pozyczke takową z pożyczkomatu . . .
     
    Last edited by a moderator: 17 Październik 2014

Poleć tę stronę