Profi Credit pożyczki bez BIK - opinie, warunki, oprocentowanie

Dyskusja w 'Pożyczki - opinie' rozpoczęta przez użytkownika ekspert, 20 Wrzesień 2013.

  1. ekspert

    ekspert Administrator Staff Member

    Dołączył:
    20 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    1
    Firma pożyczkowa Profi credit udziela pożyczek gotówkowych formie chwilówek dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz rolników. Na najwyższe kwoty pożyczek mogą liczyć przy tym klienci indywidualni, którzy mają szansę zaciągnąć w Proficredit zarówno prostą pożyczkę gotówkową, jak i standardową pożyczkę gotówkową.

    Profi credit przede wszystkim kieruje swoje produkty pożyczkowe do szerokiej grupy klientów indywidualnych. Pożyczka może opiewać na kwotę z przedziału od 1000 zł do nawet 10 000 zł. Im krótszy okres spłaty kredytu, tym możliwa jest do zaciągnięcia wyższa kwota zobowiązania. Najniższa możliwa pożyczka w Proficredit dla klientów indywidualnych opiewa na kwotę 1000 zł.

    Termin spłaty pożyczki klient może ustalić w granicach od 6 do 48 miesięcy. Przy wnioskowaniu o pożyczkę Profi credit stosuje politykę minimum formalności. Nie sprawdza również swoich klientów w bazach informacyjnych Biura Informacji Kredytowej. Nawet więc osoba posiadająca negatywne wpisy w BIK ma możliwość otrzymania pożyczki chwilówki z Proficredit.

    Pieniądze z pożyczki zaciągniętej Proficredit mogą być spożytkowane na dowolny cel. Przy weryfikacji pożyczkobiorcy i obliczaniu jego zdolności kredytowej mogą brane być pod uwagę również dochody współmałżonków. Wszystkie dochody, z różnych udokumentowanych źródeł są sumowane do zdolności kredytowej klienta. Jeśli małżonek będzie chciał zaciągnąć pożyczkę samodzielnie, Proficredit nie będzie wymagał od niego zgody współmałżonka.

    Pożyczkę w może zaciągnąć osoba, która:
    • Ma stałe źródło dochodu, na poziomie co najmniej 800 zł netto miesięcznie,
    • Posiada zameldowanie na terytorium Polski,
    • Nie jest objęta zajęciami komorniczymi.
    Firma pożyczkowa Proficredit przy weryfikacji klienta starającego się o pożyczkę może żądać przedstawienia, kopii dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, zaświadczenia lub oświadczenia o wysokości osiąganych dochodów, czy potwierdzenia adresu zamieszkania.
     
  2.  
  3. rebeka

    rebeka Member

    Dołączył:
    20 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Pożyczki w Credit wyglądają bardzo obiecująco..chyba warto zdecydować sie podjąć je tutaj:)
     
  4. papkin33

    papkin33 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Najlepsza pożyczka zawsze jest w banku, a z instytucji pozabankowej można skorzystać w sytuacji awaryjnej, toteż nawet najlepiej wyglądające warunki poza bankiem są zasadniczo obarczone wyższymi kosztami.
     
  5. konrad29

    konrad29 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Na papierze wygląda to obiecująco. Na pewno pozytywne w tym jest to, że jest to firma uczciwa, ale jeśli chodzi o najlepszą pożyczkę to tylko w banku.
     
  6. lechu78

    lechu78 Member

    Dołączył:
    11 Październik 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Właśnie na papierze wygląda obiecująco, przyznam szczerze, że nie wierzę w takie idealne zapewnienia...
     
  7. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    sporo klientów korzysta z tej firmy, przy wcześniejszej spłacie zwracają część ubezpieczenia ale jest z tym jakieś małe zamieszanie.
     
  8. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
    Zdecydowanie odradzam branie pożyczek w ProfiCredit. Z doświadczeń i różnych przekazów wiem, że kończy sie to wielkimi kłopotami. Jeżeli już musisz wsiąść pożyczkę pozabankową, to są inne firmy, które pożyczą Ci pieniądze bez kłopotów. Najbardziej przyjazną firmą jest bez wątpienia Provident. Ale nie tylko on udziela takich pożyczek. Możesz sprawdzić na naszej stronie.
     
  9. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Profi kredyt to tańszy odpowiednik Provident ale równie nie jest łatwy do spłaty taka prawda
    a problemy polegają na tym przede wszystkim ze firma nie toleruje opóźnień w spłatach jak to robi nap jej rywal Provident ot taka różnica no i jeszcze 1 rzecz daje wyższe kwoty ale tez bardziej szczegółowo sprawdza klientów niż rywale lub tez jeżeli są wątpliwości do klienta zada zaświadczeń o zarobkach
    podsumowując można taniej pozyczyc niz od Providenta ale lepiej mięć zaświadczenie o zarobkach i nie mieć spóźnień w spłatach rat
     
  10. bartosz-rompala

    bartosz-rompala New Member

    Dołączył:
    20 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    dokładnie obietnice bez konkretów są mało warte, możę trochę więcej szczegółów na temat prowizji, ubezpieczenia, kosztów przy opóźnieniu, oprocentowanie etc
     
  11. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Do ustalenia indywidualnego nie jestem przedstawicielem profi creditu ale ich byłym klientem i także providenta w obydwóch firmach pożyczki z obsługa domowa na 1000zl to różnica 200zł w spłacie gdzie taniej zapłaciłem w profi może to tylko moje złe obliczenia bo pożyczki były brane w Providencie na 24 tygodnie a w profi na 6 miesięcy generalnie provident 2 tygodnie mniejszy okres spłacania według kalendarza i dorszy
    Mozę to tylko kwestia że przychodzą co tydzień i za każda wizytę się płaci??
    Doskonale znam zasady jakie panuja w tej firmie bo kiedyś tez chodziłem po klientach i przedstawiciel dostaje 5% za to co uzbiera rat czyli za każda wizytę dostaje u ciebie 5% twojej raty razy 4 daje 20% w skali średnio miesiąca
    Ja nie boje się mówić prawdy każdy wychwala Providenta bo prowizja większa!!!!
    Znam ten rynek z każdej stronty od przedstawiciela po klienta

    I wiem co znaczy nie mieć na życie i być niejednakowo zmuszony do zaciągnięcia pożyczki pozabankowej!!!!!
    Wiem co to znaczy zbierać raty co tydzień i patrzeć jak matka 3 dzieci oddaje ostatnie pieniądze na ratę a ja za tydzień znów przecież zapukam po ratę!!!!
    A który tu z panów przedstawicieli zna ten rynek tak naprawdę!!! nie tylko z przed monitorów komputerów!!
     
  12. Mirek kus

    Mirek kus New Member

    Dołączył:
    10 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    A gdzie znajdę kalkulator kredytowy Profi Credit?
    Czy ktoś się orientuje?

    Co do samej opinii takich wysokich pożyczek to ja brałem na stronie financeinvest.pl i tam dostałem znacznie lepszą ofertę niż dawali mi w Profi
     
  13. mariusz-matusik

    mariusz-matusik New Member

    Dołączył:
    24 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    to widać ile pośrednicy na tym zarabiają
     
  14. justi1980

    justi1980 New Member

    Dołączył:
    30 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    a ja brałam pożyczkę przez serwis http://www.pozyczki-pozabankowe.pl wszystko na jasnych prostych zasadach bez żadnych ukrytych kosztów. Jak brać pożyczki na spłacenie innych długów to tylko tam :)

    Patrycja
     
  15. Kleopatra

    Kleopatra New Member

    Dołączył:
    21 Maj 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Hej, ja serdecznie polecam firmie. Jedna z rzetelnych wypłacalnych instytucji pożyczkowych.
     
  16. eduśka

    eduśka New Member

    Dołączył:
    26 Maj 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Profi Credit ma dobra ofertę. Nie zawsze też skreślają osoby ze złym BIK jak to robią inne firmy.
     
  17. KasiaUl

    KasiaUl New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2015
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Ja brałam już pożyczkę w Profi Credit i jestem zadowolona. Szybko dostałam kasę na konto, raty rozłożone na długi czas, a nie na 30 dni:) Moja przyjaciółka też się właśnie zdecydowała. Tutaj jest o tyle dobrze, że nie sprawdzają BIK, a to wielkie udogodnienie.
     
  18. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Jesli profi jest tak dobre to napiszcze o kosztach i sytuacji w której nie dotrzymamy terminu spłaty, nie mówie tu o jakimś dużym przekroczeniu tylko raptem o tygodniu. Obsługa jest miła do momentu sprzedania produktu. To że nie sprawdzają BIK jest dobre i nie dobre bo wpedzają nas w ten sposób w wieksze dlugi...
     
  19. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    czy sprawdzaja czy nie to jedna sprawa ale koszty tych pozyczek sa ogromne jak w providencie
     
  20. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Swoją drogą pewnie sprawdzają ale nic z tym nie robią ładując człowieka tym sposobem w większe kłopoty...
     
  21. Olbrych

    Olbrych New Member

    Dołączył:
    16 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    No też zauważyłem że to coś drogo wychodzi. Jest dużo tańszych firm na rynku.
     
Inne zbliżone wątki do: Profi Credit
Forum Tytuł Data
Pożyczki - opinie NetCredit pożyczki - opinie klientów, warunki spłaty 16 Październik 2015

Poleć tę stronę