Profi Credit pożyczki bez BIK - opinie, warunki, oprocentowanie

Dyskusja w 'Pożyczki - opinie' rozpoczęta przez użytkownika ekspert, 20 Wrzesień 2013.

  1. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Odradzam wysokie koszty i duże kłopoty w przypadku problemów ze spłatą + beznadziejny kontakt telefoniczny, szczególnie działy windykacji.
     
  2. ajlar

    ajlar New Member

    Dołączył:
    6 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Zawsze byłam przeciwniczką pożyczek ale przyszedł taki moment ze musiałam skorzystać. Sąsiad mnie zalał i konieczny był szybki remont. Koszty ogromne a oszczędności brak. Z pomocą przyszedł nam Profi Credit – szybkie i korzystne porzyczki przez internet. Bez zbędnych formalności ptrzymałam pozytywna decyzję kredytową i przwlwe na kopnto. Rewelacyjne oprocentowanie nie zrujnuje mojego i tak już mocno nadszarpniętego budżetu.
     
  3. ajlar

    ajlar New Member

    Dołączył:
    6 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Zawsze marzyłam aby rozkrecic jakis mały biznes ale nie miałam na to wystarczających srodków. Pozyczki w banku sa drogie i wymagaja mnóstwa dokumentów i chodzenia, to mnie starsznie zniechęcało. Niedawno dowiedziałam się, że sa pożyczki internetowe. Zaciekawił mnie temat i postanoiwłam poszukac wiecej informacji. Trafiłam na strone internetową Profi Credit. Bardzo szybko przekonałam się do ich oferty ponieważ zasady są jasne i nie ma żadnych „kruczków” . Na infolinii doradca wyjasnił mi wszystko i odpowiedział na moje pytania. Teraz mam już pieniądze na rozpoczęcie działalności a to wszystko dzieki Profi Credit!
     
  4. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Proszę mi coś więcej napisać o warunkach umowy, kosztach, może posiadam nie aktualne informację o ofercie proficredit.
     
  5. janastafańczyk

    janastafańczyk New Member

    Dołączył:
    16 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Super sprawa i super firma . Profi Credit jest moim ulubionym pożyczkodawcą ;) czemu ? chyba najważniejszym argumentem jest ich szybkość realizacji. Od ręki dostaje się wymarzoną gotówkę, co owocuje szybszą spłatę zadłużenia czy pomoc w problemach. Wrócę do nich nie raz, a oprocentowanie jest przyzwoite, nie rozumiem czemu inni ludzie wypisują na ich temat nieprzychylne opinie... ;/
     
  6. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Szybki dostęp do gotówki jest bardzo ważny jednak trzeba pamiętać o kosztach jakie ponosi się korzystając z tego typu produktu. A na koszty składa się dużo więcej czynników niż oprocentowanie.
     
  7. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Panie Janie kogo Pan oszukuje, proficredit w przypadku problemów ze spłata nie oferuje klientom niczego, powtarzam niczego, co mogło by pomóc w spłacie, no chyba że mówi Pan o tych pismach wysyłanych do zakładu pracy. Jest smutne, bo nawet tzw. "chwilowki" podają czasem pomocna dłoń. Mówi Pan o szybszej spłacie, ale czego ?

    P.S. czy sa na tym forum jacyś moderatorzy ?
     
  8. KasiaUl

    KasiaUl New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2015
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Ja już się wypowiadałam i powiem szczerze, że Ci co nie chcą brać pożyczki niech jej nie biorą. Przecież każdy ma przedstawione warunku, przedstawiciel wszystko mówi, określa raty i czas. Można nawet samemu sobie obliczyć co i jak. Kolejno... nie można zalegać ze spłatą. To samo jest wszędzie- zalegasz płacisz odsetki itd. !! Przecież to normalne, a wy jakbyście się obudzili dzisiaj. Matko i córko !! :) Pożyczki są po to żeby je brać, ale też żeby je spłacać, a nie narzekać! :)
     
  9. aga.dunaj

    aga.dunaj New Member

    Dołączył:
    6 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Bardzo lubię tą firmę za solidność no i superanckie szybkie załatwienie sprawy. Dzięki nim wyremontowałam swoje mieszkanie, które już dawno potrzebowało generalnego porządku. Pożyczka gotówkowa oczywiscie bez biku, było to dla mnie sporym ułatwieniem. Polecam a oprocentowanie wcale drogo nie wychodzi.
     
  10. iphoneczek

    iphoneczek New Member

    Dołączył:
    20 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    To prawda pieniądze dostaje się szybko. Ja jestem zadowolona z zawartej transakcji. Wymieniałam okna u siebie w domu na nówki sztuki, mam ich ok 10 wiec koszta byly średnie. Wziełam u Profi Credit kasę i załatwiłam sprawę. Teraz w ciągu zimy w koncu nie bezie nam zimno, bo tamte stare trzeba bylo utykać gąbkami... ;) Warto skorzystać z ich usług.
     
  11. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Dlaczego Państwo nie skorzystali z oferty tańszych firm ? pytam bo wszystkie te pochwały wydają się być mało prawdziwe...
     
  12. wesołek

    wesołek New Member

    Dołączył:
    29 Luty 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Brałem pożyczkę w Profi Credit i mam o nich bardzo dobre zdanie. Szybko wypełniliśmy formalności, bez zbędnych zaświadczeń i szybko miałem pieniądze na koncie. Do obsługi też nie ma zastrzeżeń.
     
  13. Ania890

    Ania890 New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2016
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Też korzystałam z pożyczki w Profi Credit i nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybko spłaciłam, bez problemów. Obsługa bardzo profesjonalna i pomocna.
     
  14. Ania890

    Ania890 New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2016
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Na moim przykładzie mogę potwierdzić, że Profi Credit to uczciwa firma. Brałam u nich pożyczkę i bez problemów spłaciłam raty.
     
  15. pawel1993

    pawel1993 New Member

    Dołączył:
    28 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Korzystalem z tej pożyczki , brałem ja przez monetto i nie było problemów.
     
  16. lea

    lea New Member

    Dołączył:
    23 Maj 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Nie polecam. Ta firma to jakaś paranoja. Rodzice wzięli u nich pożyczkę. Teraz walczyc będziemy z nimi o zwrot kosztów. Pożyczka w wys. 6 tys. zł na okres 36 miesięcy. Spłacona przed czasem, tj. po 4 miesiącach od uruchomienia. Zgodnie z umową wpłaca się im całośc, a w ciągu 2 tygodni umowa jest rozliczana i koszty są zwracane. W kosztach miały byc tyko opłata przygotowawcza, wynagrodzenie/prowizja, odsetki za 4 miesiące i ubezpieczenie za 4 miesiące oraz prowizja za szybszą spłatę, jakieś 1,5%. Okazało się, że mimo wcześniejszej spłaty naliczono nam przez te 4 miesiące poza kapitałem jakieś 7 tys samych kosztów. Co daje nam kwotę jedynie o około 1500 zł niższą niż przy spłacaniu tego kredytu do końca według harmonogramu. Dodatkowo firma złamała zapisy umowy tym, że zwrot, który otrzymaliśmy dotarł do nas po 4 tygodniach zamiast po 2. Sprawa trafia do Rzecznika.
     
  17. maarta1983

    maarta1983 New Member

    Dołączył:
    10 Czerwiec 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Niestety to jedna z droższych pożyczek na rynku
     
  18. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Wiadomo że jak się pożycza pieniądze to trzeba później oddać, raty sa ustalane na początku i pewnie jak spojrzysz w umowe to nic się nie zmieniło. Profi Credit jest ok, o wszystkim wiedziałam z góry a to że komuś czasami coś się wydaje to już inna sprawa, nie można zmieniać ustaleń w trakcie umowy Profi Credit nie zmienia, a często klienci chcieli by zmienić i mają później pretensje nie wiadomo o co
     
  19. viola

    viola New Member

    Dołączył:
    14 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    kiedys wszyscy brali kredyty w bankach, ale tak naprawde Profi jest wygodniejsze, mniej papierkologii szybciej dostajesz kase i sie nie bujasz po urzędach nie wiadomo ile. Z mężem bralismy pożyczkę rok temu, jeszcze spłacamy, został jeszcze 1 rok, jest wszystko ok firma uczciwa
     
  20. mieczysław

    mieczysław New Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    % dobry, warunki do przyjęcia, najbardziej mi pomogli tym, że kase dostałem w miarę szybko, brałem pozyczke na firme, w banku zanim bym dostał kase to moglbym juz zwijać interes i nie czekać nawet
     
Inne zbliżone wątki do: Profi Credit
Forum Tytuł Data
Pożyczki - opinie NetCredit pożyczki - opinie klientów, warunki spłaty 16 Październik 2015

Poleć tę stronę