PROFI CREDIT

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Kena24, 31 Lipiec 2014.

  1. Kena24

    Kena24 New Member

    Dołączył:
    31 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam Wszystkich.Mam ogromny problem z firma Profi Credit.W ubiegłym roku brałam pożyczkę w tej firmie 10 tys. Po pewnym czasie z powodów zdrowotnych miałam problem z regularnymi spłatami.Byłam 3 raty do tyłu (550zł).Pewnego dnia do moich drzwi zapukał,raczej dobijał się windykator tejże firmy.Poinformował mnie,że mam do spłaty 27 tys.I mam się zastanowić czy wpłacam to tego dnia czy następnego....Zaczęłam tłumaczyć,że jest to niemożliwe,że nie posiadam takiej gotówki.Wypytywał o samochód i mieszkanie....Zaproponowałam,że jestem wstanie co miesiąc wpłacać kwotę ok.2tys. Pan mnie poinforomował,że takie pieniądze to jest cytuje" gówno" . Wpłacałam ciągle pieniądze czasem nawet ok.3tys. Jestem ciągle nękana smsami i wizytami domowymi.Po spłacie już dużej gotówki nadal mam do spłaty 18 tys.! eh.. Nie wiem co robić on wykończy mnie psychicznie , chce złożyć pozew zbiorowy.
    Z sumy 10 tys. naliczono 27tys. To lichwiarstwo !
     
  2.  
  3. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    W Internecie krążą różne opinie, ale bardziej wierzę w to, co mówią moi znajomi, większość z nich ma jakieś swoje biznesy. Sporo osób poleca jednak Profi Credit, wcześniej o nich nie słyszałem, ale skoro oni brali pożyczki i sa zadowoleni, firmy działają dalej, raty spłacone to chyba firma jest ok.
     
  4. jansyw

    jansyw New Member

    Dołączył:
    21 Marzec 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Tak. To jest strasznie lichwiarska firma. Zadzwoń 723 77 027. Może coś na ten problem wymyślimy.
     

Poleć tę stronę