Prosty sposób na szybki zarobek

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika barbara1985, 7 Wrzesień 2013.

  1. barbara1985

    barbara1985 New Member

    Dołączył:
    7 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Cześć,

    Jakieś 8 miesięcy temu znajomy polecił mi stronkę na której ponoć można zarobić pieniądze. . . Jestem niedowiarkiem i nie lubię takiej pracy, no ale się udało.
    Obiecuje Wam że jeżeli będziecie postępować krok po kroku to i Wy również zaczniecie zarabiać. Do rzeczy:

    tnijurl. com/zarobekz/
    (należy usunąć 'spację' przed 'com')

    Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie, będę śledziła ten wątek na bieżąco.


    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. jaskaboruta

    jaskaboruta Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Osobiście ja także jestem niedowiarkiem i w ten spsoób szybkiego i prostego zarobku też nie wierzę. Po prostu nie da się szybko i łatwo zarobić...
     
  4. myfin

    myfin New Member

    Dołączył:
    14 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Kochani pieniążki z nieba nie spadają, trzeba trochę popracować. Ale Internet otwiera tyle możliwości, że można robić to bez wychodzenia z domu. Oczywiście jeśli regularnie pracujesz kilka h dziennie to masz zysk. Np mogę polecić program ComperiaLead gdzie można zarobić poprzez subdomenę, którą dają w ramach programu. Macie stronkę z ich narzędziami(czyli kalkulatory, porównywarki, bannery) rozpowszechniacie ją w sieci i jeśli ktoś zainteresowany wypełni Wam wniosek to macie z tego pieniążki. Warto się trochę postarać, bo można wyjść pensją nawet 3 tys zł-w zależności od starań. Polecam. Ja pracuję i mam normalnie przelewy co miesiąc. Spróbujcie. Przystąpienie i udział w programie nie wymagają żadnych nakładów finansowych, a do tego dają aplikacje mobilną, na której można zarabiać w każdym miejscu i o każdej porze.
     
  5. mcd

    mcd Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    0
    Gdyby to było wiarygodne, to podany byłby pełny adres strony internetowej, a nie skrócony przez jakiegoś skracacza.
     

Poleć tę stronę