Proszę o pomoc. Pożyczka na spłatę chwilówek. 4k/rok

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika szpelu, 10 Kwiecień 2014.

  1. szpelu

    szpelu New Member

    Dołączył:
    10 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000zł spłacanej w 12 ratach, każda po 400zł.

    Znajdzie się może osoba chcąca pomóc ex-studentowi bez pracy pozbyć się nad wyraz stresujących problemów z tzw. "chwilówkami" ?
    Mam 20-lat i wpakowałem się w niezły bajzel finansowy:
    - 3x Vivus (880zł, 1100zł, 300zł), mój + ten na bracie i na kumpeli
    - 1500zł zadłużenia w czynszu za akademik ( 25.04 bedzie nieoplacony trzeci miesiac, do tego kaucja niecałe 400zł )
    - drobne długi

    Jako pewniak dla inwestora mogę podesłać historię rachunku PKO, gdzie od około pół roku regularnie co 25 dzień miesiąca wpłacana jest kwota dokładnie 400zł.
    Pieniądze te przelewa mi dziadek który domyśla się że mam problemy. Pomaga mi bez pytania.

    TAKŻE, JAKO ŻEM ŚWIADOM MYCH SŁÓW MUSZĘ PORĘCZYĆ WŁASNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM ŻE BĘDĘ SPŁACAŁ SIĘ W TERMINIE :)

    Od tego czy wyjdę z tych pie******nych długów zależy moja przyszłość, marzenia.
    Proszę o pomoc.

    Do 14.04 mam opłacić polowe zaległości za akademik. Inaczej eksmisja, później nawet i sądy.
    A naprawdę chcę już móc ruszyć na swoje, nie musieć polegać na innych. :/
     
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Proszę pomoc
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Proszę o pomoc! Przez byłego partnera zostałam z długiem 24 Sierpień 2017
Forum dłużników prosze o pomoc 22 Sierpień 2017
Forum dłużników Wyjście z długów - prosze o pomoc 6 Marzec 2013
Forum dłużników Pomóżcie mi.....proszę.... 16 Luty 2018
Forum dłużników W trudnej sytuacji, proszę o poradę. 27 Luty 2017

Poleć tę stronę