Proszę o pomoc! Przez byłego partnera zostałam z długiem

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Graceland, 24 Sierpień 2017.

  1. Graceland

    Graceland New Member

    Dołączył:
    24 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    Poprzez mojego byłego partnera zostałam z dlugiem.
    Postanowiliśmy wziąść internet od pewnej sieci....
    Na początku wszystko ok, bez żadnych problemów ale póżniej rozstaliśmy się, ja wyjechałam, a internet został u Niego. Miał korzystać i miał płacić....
    Skończyło się tak, że dostałam wezwanie do zapłaty. Odrazu skontaktowałam się z moim byłym partnerem w celu uregulowania należności i zabrałam internet.
    Obiecał że zapłaci i wszystko miało być ok.
    Pisma nie przychodziły a ja płaciłam za kolejne miesiące. Aż do końca umowy.
    Po poł roku od ustania umowy, wczoraj przyszło do mnie pismo, że muszę do 2 tygodni zapłacic 1500 zł.
    Nie wiem co robić. Nie jest to na szczęście aż taka kolosalna kwota lecz kwota długu to wysokość mojej wypłaty.
    Więc jeśli spłacę dług przez cały miesiąc zostanę bez pieniędzy do życia.
    Nie chcę zawierać kredytów...nic z tych rzeczy!
    Co mogę zrobić aby dług dalej nie rósł i pozwolono mi spłacić go w chociaż 2 ratach???
    Proszę o pomoc.
     
  2.  
  3. Kamil_Kondel

    Kamil_Kondel New Member

    Dołączył:
    27 Listopad 2017
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Temat trochę starszy, ale ktoś pewnie jest w podobnej sytuacji. Przede wszystkim trzeba zmienić swoje nawyki i wygody. Nie będziesz miała z czego żyć? Zrezygnuj ze słodyczy. Jedz na obiad ryż, kuskus. Weź się za oszczędzanie. Żadnych pożyczek.
    Pisz pisma z prośbą rozłożenia na raty. Kontaktuj się telefonicznie.
     
Inne zbliżone wątki do: Proszę pomoc
Forum Tytuł Data
Forum dłużników prosze o pomoc 22 Sierpień 2017
Forum dłużników Proszę o pomoc. Pożyczka na spłatę chwilówek. 4k/rok 10 Kwiecień 2014
Forum dłużników Wyjście z długów - prosze o pomoc 6 Marzec 2013
Forum dłużników Pomóżcie mi.....proszę.... 16 Luty 2018
Forum dłużników W trudnej sytuacji, proszę o poradę. 27 Luty 2017

Poleć tę stronę