Renta z zagranicy

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika diodaq, 25 Październik 2018.

  1. diodaq

    diodaq New Member

    Dołączył:
    25 Październik 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    planujemy z żoną wziąść kredyt na zakup domu. Potrzebujemy ok 250tys, wkład własny to 300tys. Ja pracuje w Polsce na umowę o pracę, zarobki ok 4500/mies a żona ma rentę bezterminowa z zagranicy w wysokości ok 1060 Eur/mies. Dodatkowo mam już kredyt na auto z ratą 1000zl/mies. Czy mamy szansę dostać kredyt hipoteczny na ok 25lat w takiej wysokości? Rodzina 2+2
     
  2.  
  3. Margott

    Margott New Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Mogę prosić o numer tel lub adres e-mail do Pana?
    Z jakiego regionu Pan pisze?
     
  4. GabiDebt

    GabiDebt New Member

    Dołączył:
    17 Grudzień 2018
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Poprawiona ustawa dot. upadłości konsumenckiej na początku 2019 r.
    Procedura ogłaszania upadłości nie jest w pełni klarowna, a wiele osób nie może zrestrukturyzować długu
    Wiceminister sprawiedliwości został zapytany czy przepisy o upadłości konsumenckiej się sprawdzają?
    Odp.

    "Na pewno od 2018 r. są lepsze niżeli były do 2018 r. włącznie. Dziś mamy ponad 5 tys. nowych upadłości konsumenckich rocznie. Wcześniej było po kilkanaście - co oczywiście świadczyło nie o dobrobycie, lecz o tym, że wymogi stawiane konsumentom, którzy poszukiwali możliwości oddłużenia, były wręcz nie do spełnienia"

    Zapytany, dlaczego chce znowelizować ustawę, skoro "jest lepiej" odparł, "żeby było jeszcze lepiej!".
    Procedura ogłaszania upadłości dotychczas - nie jest w pełni klarowna, a wiele osób nie może zrestrukturyzować długu.
    Stąd pomysł nowelizacji.
    Projekt był już konsultowany i opiniowany, niebawem powinien trafić na posiedzenie rządu do akceptacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na początku 2019 r. wejdzie nowa ustawa w życie
     
  5. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Jak dla mnie szanse są, ale to wszystko zależy od banku niestety, teraz to jest loteria
     
Inne zbliżone wątki do: Renta zagranicy
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Dochody z zagranicy. 28 Listopad 2013

Poleć tę stronę