Rzetelna chwilówka

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Lisek, 28 Maj 2013.

  1. Lisek

    Lisek New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Jaka chwilówka spotkała się z waszym uznaniem? Odnośnie niskiego oprocentowania i korzystnychj rat do spłaty?
     
  2.  
  3. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Chwilówka nie zawsze jest tą najlepszą ofertą. Czasem lepszym rozwiązaniem jest wzięcie małego kredytu gotówkowego a banku. Ja tak brałem. Odsetki nie były duże i oferta była znacznie korzystniejsza niż w chwilówkach.
     
  4. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Z tego co wiem, to Vivus obecnie zdobywa rynek pożyczek pozabankowych i nawet dobrze mu to idzie. Ludzie jak dotychczas są zadowoleni, więc jak najbardziej polecałbym właśnie to miejsce do wzięcia pożyczki.
     
  5. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Jeśli chodzi o chwilówki , to najlepszy tego typu kredyt na rynku oferowany jest obecnie przez Vivus. Oczywiście jednocześnie należy zauważyć, że znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest postaranie się o kredyt w banku niż w instytucji pozabankowej.
     
  6. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Jeśli ktoś chce najtaniej wziąć kredyt to na pewno nie ma mowy o żadnej chwilówce, gdyż chwilówki nie są tanimi pożyczkami. Najtańszymi formami pożyczek są kredyty w bankach, a instytucje pozabankowe mają pożyczki droższe.
     
  7. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
  8. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Ja np polecic moge uslugi http://pozyczka24.info.pl. Maja doskonalych specjalistow i minimalne formalnosci
     
  9. gabrys90

    gabrys90 New Member

    Dołączył:
    21 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Ostatnio trafiłem na artykuł, który właśnie nie za bardzo zachęca do skorzystania z "oferty" takich instytucji, które udzielają pożyczek pozabankowych. Uważać trzeba praktycznie na każdym kroku, a jeżeli się nie jest dostatecznie uważnym, łatwo można wpaść w ich pułapki. Pytajmy w pełen formularz informacyjny, w którym podane mają być wszystkie informacje dotyczące pożyczki. Jeżeli pożyczkodawca odmówi pokazania takiego dokumentu, lub będzie starał się to odwlec, to nie warto z nim zawierać żadnych transakcji.
     
  10. gabrys90

    gabrys90 New Member

    Dołączył:
    21 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Ja raz miałem do czynienia z Vivus-em i nie było, źle, tylko bardzo pilnowałem wszystkich terminów, aby nie spóźnić się ani jednego dnia ze spłatą rat. Ogólnie może być
     
  11. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Wszystkie chwilówki mniej więcej tyle samo oczekują pod względem opłat i prowizji jednak po za darmowymi pożyczkami to najlepiej jeszcze wygląda pandamoney czyli pochodna a bardziej 2 odczep ok money który o parę złotych ma tańszą chwilówkę przykładowo średnio oddajemy za przy 300zł na 30 dni 360-370 w panadamoney średnio około 340zł po za tym wiekszych dysproporcji nie ma
     
  12. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Doskonala obsluge i bardzo korzystna oferte ma http://pozyczka24.info.pl. udzielaja pozyczek do 120 tys zl
     
  13. marcin55

    marcin55 Member

    Dołączył:
    20 Luty 2014
    Wiadomości:
    56
    Docenione treści:
    0
    Uważacie, że jest coś takiego jak "rzetelne chwilówki"?? Naprawdę trudno w to uwierzyć, i ja osobiście nie dam sobie takiego kitu wcisnąć. Wszystkie chwilówki działają na zasadzie - wyciagnąć jak najwięcej kasy od człowieka. Jeśli się mylę przekonajcie mnie, że tak nie jest :/
     
  14. xyz

    xyz New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    No nie wiem czy są tacy ok. Złożyłam w niosek w piątek i do dzisiaj cisza...
     
  15. pyl66

    pyl66 New Member

    Dołączył:
    21 Maj 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Pożyczki od 20.000 zł oferuje Aspekt Group.
    Firma z Warszawy - dla której liczy się Klient.
    Oni mają w ofercie pożyczki bez spłacania comiesięcznych rat - zz możliwością spłaty balonowej, czyli wszystko spłacamy na koniec. Taka forma daje szansę odetchnąć i spłacić pożyczkę kredytem bankowym.
     
  16. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Pierwsza pożyczka w Vivus jest godna polecenia ponieważ jest darmowa.
     
  17. Alicja Gonera

    Alicja Gonera New Member

    Dołączył:
    31 Maj 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Jestem z Torunia i to właśnie tu, podczas Moto-Show (który ProfiCredit wspierał), postanowiłem, że od nich pożyczę pieniądze. Skoro organizują takie fajne eventy, muszą być sprawdzoną firmą.
     
  18. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Pani Alicjo, ja bym się dwa razy zastanowił... osobiście preferuje pożyczki społecznościowe .pożyczkolanndia, .kokos, różnica to koszty przede wszystkim

    pozdrawiam.
     
  19. huuubert

    huuubert New Member

    Dołączył:
    17 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Wziąłem kiedyś chwilówkę i nie polecam. Lepiej znaleźć jakieś inne rozwiązanie
     
  20. nowa

    nowa New Member

    Dołączył:
    19 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    pojawila sie nowa firma na lento.pl tzw life pozyczki. podobno daja wszyskim ja dostalam 1500 choc wnioskowalam o 2000 ale jak splace w ratach w terminie to dostane nawet 3000. w sumie w godzine mialam kase na koncie. wszedzie mowili mi nie a tam milusio i przecyzyjnie zalawilam
     
  21. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Jaki procent i raty tej świetnej oferty ?
     
Inne zbliżone wątki do: Rzetelna chwilówka
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Darmowa chwilówka - gdzie i ile (lista) 3 Październik 2014
Pożyczki pozabankowe Porównanie: Chwilówka 500 zł na 30 dni 22 Luty 2014
Pożyczki pozabankowe Filarum-pewna pożyczka chwilówka 9 Styczeń 2014
Pożyczki pozabankowe chwilówka ostrowiec świętokrzyski zalety i wady 25 Listopad 2013
Pożyczki pozabankowe chwilówka kalisz- czy warto? 25 Listopad 2013

Poleć tę stronę