Rzetelna chwilówka

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Lisek, 28 Maj 2013.

  1. Olbrych

    Olbrych New Member

    Dołączył:
    16 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Moje top to Vivus i netcredit. Dostałem tam chwilówki darmowe (pierwsza pożyczka) które mnie bardzo wspomogły w trudnych czasach.
     
  2. aga.dunaj

    aga.dunaj New Member

    Dołączył:
    6 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    ja ze swojej strony polecić mogę firmę Profi Credit. Jest rzetelna i naprawdę fajnie się u niej spłaca. Biorąc pożyczkę na wakacje myślałam o wielu aspektach. Pierwszym z nich to błyskawiczne przyznanie pożyczki, drugi nie sprawdzalność Biku i trzeci porządna zabawa :D Nie żałujmy sobie niczego, spełniajmy marzenia.
     
  3. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Trudne czasy to dopiero nadejdą... Olbrych powiedz prosze jeśli możesz ile pożyczyłeś za 0 zł ?
     
  4. Luksus

    Luksus New Member

    Dołączył:
    25 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witaj jest wiele takich pożyczek i kredytów.
     
  5. aski99

    aski99 New Member

    Dołączył:
    27 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Osobiście z chwilówkami nie miałam do czynienia, ale interesuję się tym tematem i wiem, że takie pożyczki nie cieszą się dobrymi opiniami, ale czytając wiele portali i forum, znalazłam infobai.pl i tam są ciekawe artykuły, porady i oferty tego typu pożyczek.
     
  6. Fluksi

    Fluksi New Member

    Dołączył:
    30 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Ja dwa razy brałem pożyczkę w LendOn i to jest naprawdę rzetelna firma. Za pierwszą pożyczkę nie zapłaciłem nic, zupełnie nic. Tylko 1 gr za założenie konta. Mają taką promocję, że pierwszy raz klient może wziąć max 1,5 tys. bez opłat. Czyli wziąłem 1,5tys i oddałem 1,5 zł. Za drugą pożyczkę już były opłaty, ale niewielkie. Wszystkie koszta były znane od razu. Jedyny warunek, to max 30 dni na spłatę. Pożyczki wziąłem, oddałem i polecam tę firmę, bo jest rzetelna i nie ma żadnych pułapek, ukrytych kosztów itd.
     
  7. pw1991

    pw1991 New Member

    Dołączył:
    23 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    pozyczki warto brać i nie ma się czego obawiać jesli sie ma sprawdzonego dostawce takich usług i nie bierzecie kasy od każdego lepszego pozyczkodwcy.Wszystko z głowa ludzie ;)
     
  8. janek012

    janek012 New Member

    Dołączył:
    26 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    brałem ostatnio chwilówkę w Monetto w kwocie 400 zł, oddałem 526 zł. wszystkie dokumenty wysłałem mailem, więc nawet nie musiałem chodzić do żadnego doradcy. ja polecam!
     
  9. konraddd

    konraddd New Member

    Dołączył:
    28 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Słyszałem o Funduszu Mikro, są na rynku już ponad 20 lat więc jak dla mnie - solidna firma, mają pożyczki dla mikrofirm - jeśli prowadzisz działalność - polecam.
     
  10. andrej90

    andrej90 New Member

    Dołączył:
    27 Październik 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Ja pożyczałem w Wonga - bardzo spoko oferta i mają program zniżkowy - czyli kolejne pożyczki są tańsze. W dodatku mają fajne programy edukacyjne podpowiadające jak mniej wydawać :) :)
    Wcześniejj chciałem pożyczkę w netcredit ale zachęcali, zachęcali i w końcu mi nie dali :( :(
    a ostatnio pożyczałem w emonero.pl - to pożyczki społecznościowe a kasa na koncie tak szybko jak w firmach pożyczkowych. A jak się odkuję ;) ;) to będę tam pożyczkodawcą i będę zarabiał na wypasie :) :) :)
     
  11. maciej_09

    maciej_09 New Member

    Dołączył:
    26 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    chwilówki oferuje fundusz korona. oferują je w pięciu kwotach 400 zł, 600 zł, 800 zł, 1000 zł, 1200 zł wszystkie na 61 dni. jak coś, to jest ich nr tel. (+48) 533-19-76-75.
     
  12. Erwina

    Erwina New Member

    Dołączył:
    22 Grudzień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Po raz kolejny się powtórzę-
    To co prawda nie bezpośrednio firma udzielająca pożyczek, ale za to zestawiają różne oferty, z czego żadna nie jest wykupiona, więc można coś znaleźć na podstawie tego co faktycznie oferują, a nie jakichś fejkowych reklam
     
  13. laosia_980

    laosia_980 New Member

    Dołączył:
    14 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    ja teraz wzięłam na emonero 1500 zł (pożyczki społecznościowe - wydatki niezbędne na rehabilitację :( potrzebowałam szybko, a nie chciałam korzystać z konwencjonalnych firm pożyczkowych i tutaj na forum ktoś mi polecił, że tam działa wszystko w zasadzie jak chwilówki. faktycznie pieniądze po 15 min, pierwsza pożyczka 5% prowizji - do spłaty 1575. póki co mogę polecić, bo poszło mi bez przeszkód
     
  14. Tomasss

    Tomasss New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Nic tylko brać!
     
  15. laosia_980

    laosia_980 New Member

    Dołączył:
    14 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    czyżby sarkazm? ;)
     
  16. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Profi Credit, firma ok, potwierdzam rozliczyłam się z nimi wg umowy, spłaciłam wszystko w terminie. Miałam cały czas kontakt z doradca zanim jeszcze byłam u ich klientem pokierował mnie po kolei a przyznaje na początku byłam zielona Tu jest info
     
Inne zbliżone wątki do: Rzetelna chwilówka
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Darmowa chwilówka - gdzie i ile (lista) 3 Październik 2014
Pożyczki pozabankowe Porównanie: Chwilówka 500 zł na 30 dni 22 Luty 2014
Pożyczki pozabankowe Filarum-pewna pożyczka chwilówka 9 Styczeń 2014
Pożyczki pozabankowe chwilówka ostrowiec świętokrzyski zalety i wady 25 Listopad 2013
Pożyczki pozabankowe chwilówka kalisz- czy warto? 25 Listopad 2013

Poleć tę stronę