Samochód dla lekarza - lepiej kredyt czy leasing?

Dyskusja w 'Kredyty samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika lekarz, 16 Maj 2013.

  1. lekarz

    lekarz Guest

    Interesuje mnie samochód używany dla lekarza (rok prod 2007) sprowadzony z Niemiec ( cena około 48tyś,). Praktykę mam od stycznia, ale dodatkowo pracuję tez na umowę o pracę. Jak lepiej sfinansować zakup tego samochodu lekarzowi lepiej kredyt czy leasing ?
    Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie [​IMG]
     
  2.  
  3. doradczyni

    doradczyni Guest

    Witam
    Leasing będzie korzystniejszy ponieważ, wrzuca się całą ratę w koszta ( miesięcznie ), a kredyt to odsetki i amortyzacja. Z tego co Pan napisał, leasing jest jak najbardziej do zrobienia, z opłatą 15%-20%.

    Pozdrawiam!
     
  4. kijek

    kijek Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Uważam że leasing wyjdzie tutaj o wiele taniej. Dodatkowo po zakończeniu umowy leasingowej masz prawo pierwokupu tego samochodu, co na pewno będzie tańsze aniżeli gdybyś kupił powiedzmy za gotówkę czy też na kredyt.
     
  5. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że w twojej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie kredyt, z którym zasadniczo nie powinno być żadnych problemów. Oczywiście poszukaj sobie odpowiedniego banku, gdyż w tych ofertach jest znaczna różnica, a więc warto jest poszukać.
     
  6. DoradztwoKredytowe

    DoradztwoKredytowe New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    0
    Lekarz może liczyć na estymację dochodów w banku. W kwestii formalności dla wolnych zawodów/zawodów zaufania publicznego są kredyty. Pana interesuje leasing dla firm czy leasing konsumencki?
     
Inne zbliżone wątki do: Samochód lekarza
Forum Tytuł Data
Kredyty samochodowe Kalkulator kredytu samochodowego 6 Maj 2016
Kredyty samochodowe Koszty kredytu na samochód w Getin Banku 17 Listopad 2014
Kredyty samochodowe Najlepszy kredyt samochodowy w 2014 3 Marzec 2014
Kredyty samochodowe Warunki kredytu samochodowego w BNP Paribas 20 Luty 2014
Kredyty samochodowe W którym banku wziąć kredyt samochodowy - ING czy BGŻ? 16 Luty 2014

Poleć tę stronę