Skok Stefczyka - konsolidacja + 30tyś

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika Kasej, 9 Sierpień 2018.

  1. Kasej

    Kasej New Member

    Dołączył:
    9 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie,

    Jestem po wstępnej rozmowie ze Skokiem odnośnie konsolidacji 3 pożyczek na kwotę 3 tysięcy złotych (w których opóźnienia w spłacaniu nie przekraczają 30 dni i powstały tylko i wyłącznie z mojej niewiedzy oraz złych informacji które otrzymywałem i w placówce Santandera oraz na infolinii, dowiedziałem się o nich dopiero po pobraniu raportu BIK) oraz dobraniu 30 tysięcy gotówki. Dodatkowo mam już spłacone zadłużenie z PKO które wykupił kruk, spłata beż żadnych opóźnień (jeżeli chodzi o kruk)

    Kwota zarobków z 3 ostatnich miesięcy netto: 3500 zł (umowa na czas nieokreślony)

    Wydatki: 800 zł mieszkanie, raty 400 zł

    Wstępna weryfikacja w placówce przeszła bez szwanku, następnie dokumenty trafiły do centrali w dniu wczorajszym mniej więcej o godzinie 11. O godzinie 16:00 dostałem telefon odnośnie małych komplikacji, analityk zażyczył sobie potwierdzenie spłaty prokury (w tym przypadku Kruk), oczywiście takowe doniosłem w dniu dzisiejszym o godzinie 9:00. Pytanie moje, jakie są szanse że sama weryfikacja przejdzie pomyślnie? BIK aktualnie na poziomie 50/100, pani w banku powiedziała że ocenia szanse na 80%. Miał może ktoś podobną sytuację do mojej?
     
  2.  
  3. katamon

    katamon New Member

    Dołączył:
    4 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Tak to już jest ze skokami że od lat robią bokami. Przejdź się lepiej do banku Raiffeisen i spytaj o kredyt konsolidacyjny. Bank idzie klientom aż tak na rękę, że pozwala połowę kredytu przeznaczyć na dowolny cel.
     
  4. posrednik24

    posrednik24 New Member

    Dołączył:
    12 Wrzesień 2018
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    zapraszam do kontaktu, chetnie pomoge mamykryzys24 @wp.pl
     
Inne zbliżone wątki do: Skok Stefczyka
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe kredyt gotówkowy w skok stefczyka 26 Lipiec 2013
Kredyty gotówkowe SKOK Stefczyka - Pożyczka bez zaświadczeń 15 Maj 2013

Poleć tę stronę