spłata kredytu z ekantorem

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika katrina, 3 Styczeń 2014.

  1. katrina

    katrina New Member

    Dołączył:
    3 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    hej wszystkim, słyszałam o możliwości spłacaniu kredytów z wykorzystaniem kantorów internetowych dzięki czemu można zaoszczędzić na racie kredytowej, mam kredyt we frankach i chciałabym skorzystać z takiej opcji, czy ktoś z was korzysta z takiego rozwiązania?
     
  2.  
  3. adasko

    adasko New Member

    Dołączył:
    3 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Ostatnio to bardzo popularny sposób na zmniejszenie rat kredytowych w obcej walucie także dziwi mnie fakt, że jeszcze są ludzie, którzy o tym nie słyszeli :p. Jak chcesz zaoszczędzić to wybierz sobie jakiś kantor - ja polecam kantoronline.pl (mają dobre kursy, są sprawdzeni, wszystko robią za mnie) i po prostu płać mniej. W jakim banku masz kredyt?
     
  4. katrina

    katrina New Member

    Dołączył:
    3 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    w sumie to nieistotne w jakim banku mam kredyt - sprawdzałam to, obsługują wszystkie banki także nie powinno być żadnych niespodzianek... dzięki za polecenie! :)
     
  5. mcd

    mcd Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    0
    Kantory internetowe pozwalają znacznie zaoszczędzić, bo banki doliczają sobie często dodatkową opłatę przy przewalutowywaniu raty. Ich kurs jest odpowiednio zawyżony.
     
  6. Fluksi

    Fluksi New Member

    Dołączył:
    30 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Co do tego to akurat nie wiem, ale jeżeli szukacie dobrego i sprawdzonego kantoru to polecam zapoznać się z ofertą kantoru Waluteo. To oczywiście e-kantor. Spread u nich wynosi niewiele ponad 1 gr. Wszystko przebiega szybko i bezpiecznie.
     
  7. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Kredyt we frankach możesz także odfrankowić albo unieważnić umowę
     
Inne zbliżone wątki do: spłata kredytu
Forum Tytuł Data
Forum kredytowe Pozaodsetkowe koszty kredytu 7 Lipiec 2016
Forum kredytowe Bank nie daje ci kredytu z powodu wpisu w BIKU, byłymi windykacja 21 Marzec 2014
Forum kredytowe PIT do kredytu gotówkowego? 2 Styczeń 2014
Forum kredytowe Słaba punktacja w BIK przez dużą liczbę zapytań - gdzie szukać kredytu? 17 Maj 2013
Forum kredytowe Jakie są potrzebne dokumenty do kredytu w DB? 20 Marzec 2013

Poleć tę stronę