Spłata zadłużenia - chcę spłacić ale nie wiem jak, żeby było dobrze

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika kasiap2010, 21 Lipiec 2015.

  1. kasiap2010

    kasiap2010 New Member

    Dołączył:
    21 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Sprawa odbyła się w maju 2012 roku w e-sądzie. Jest prawomocny nakaz zapłaty z klauzulą wykonalności. Byłam winna pieniądze 10 osobom z tytułu pożyczek społecznościowych, tzw. social lending. Osoby te przekazały swoje sprawy do prowadzenia panu X, właścicielowi f-my XX Pośrednictwo Finansowe i to pan X jest stroną w sprawie. Pożyczkodawcy umowami przelewu wierzytelności przelali wierzytelności na rzecz Pana X. Pan X przejął zatem prawa do należności. Na skutek różnych zawirowań życiowych nic nie płaciłam. Teraz chciałam zapłacić od ręki wszelkie swoje zaległości z odsetkami, kosztami it d. Problem polega na tym, że chciałam skontaktować się z panem X. Niestety, nigdzie w internecie nie mogę znaleźć jakichkolwiek namiarów na człowieka, ani kontaktu do jego firmy. Jest natomiast sporo postów mówiących o tym, że pan X unika kontaktu, nie odpisuje na maile, nie przekazuje kasy, itd. Nie zgłosił się do mnie żaden komornik.
    Jak mam spłacić zadłużenie, żeby zapomnieć definitywnie o tej sprawie i żeby nagle coś nie wypłynęło z tego tytułu za kilka lat?
    Proszę o pomoc, jak rozwiązać ten problem, żeby było dobrze.
     
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Spłata zadłużenia
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Spłata komornikowi a spłata wierzycielowi 21 Lipiec 2015
Forum dłużników Spłata długu u komornika i odsetki u windykatora 26 Styczeń 2015
Forum dłużników spłata kredytu po rozwodzie - kto ma spłacać? 21 Sierpień 2013
Forum dłużników Wniosek o częściowe umorzenie zadłużenia lub całkowite 26 Maj 2015
Forum dłużników Niespłacony kredyt - jak wybrnąć z zadłużenia 22 Styczeń 2014

Poleć tę stronę