Szukam pomocy jak wyjść z długów

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Marta1989, 24 Kwiecień 2017.

  1. Marta1989

    Marta1989 New Member

    Dołączył:
    24 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witajcie

    Jestem nowa na tym forum i szukam pomocy jak i rad jak powoli mogę wyjść na prostą pozbywając się długu

    Jestem samotną matką , wychowującą niepełnosprawną córkę i syna który choruje na stmę

    Moje zadłużenia to:

    Santander bank kwotado spłaty 42520 rata 725 zł ( skonsolidowane 3 kredyty w wys. ok 16 tys)
    Getinbank kwota do spłaty 17492 rata 380 zł
    Millenium bank kwota do spłaty 5406 rata 150 zł
    Ferratum bank kwota 5020 rata 358 zł
    Takto Finanse 6970 rata 378 zł
    Supergrosz 3736 zł rata 178 zł
    Wonga 2597 zł rata 371 zł
    Provident 1788 rata 255 zł
    Zaplo 8871 zł rata 385 zł

    Chwilówki
    extraportfel 5658,63 termin spłaty do 15 kwietnia , jest na etapie windykacji
    vivus 5814 zł termin spłaty 1 Maja
    kredito24 3848,63 termin spłaty do 27 kwietnia
    freezl 2821.9 zł do 1 Maja
    credit 2500 termin spłaty był do 11 kwietnia , jest na etapie windykacji.

    Moje dochody to kwota ok 3900 ale są to świadczenia socjalne i alimenty

    Była bym w stanie przeznaczyć w miesiącu na spłatę wszystkich tych zobowiązań ok 2 tys
     
  2.  
  3. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Mimo wykazania znacznego dochodu, kwota zobowiązan jest dosc wysoka. Napisz prosze na co byly zaciągane te kredyty i pozyczki oraz co sie wydarzylo, ze przestalas je obslugiwac tzn. Co wplynelo na utrate plynnosci finansowej.
    Pozdrawiam
    DRest
     
  4. Marta1989

    Marta1989 New Member

    Dołączył:
    24 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Pozyczki poszly na splate innych pozyczek , na zycie , leczenie syna.

    Poziom finansowy mam caly czas ten sam , chwilowek nie jestem w stanie splacic , w kredytach raty byly regulowane do marca.
    Teraz mysle jak to wszystko pogodzic by bylo na raty , zycie i splacenie chwilowek.
     
  5. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Zamiast zaciągac kolejne zobowiązańia na splate istniejących, pomysl o oddluzeniu poprzez ogloszenie upadlosci konsumenckiej, w wyniku ktorej sąd umorzy wszystkie zobowiązania powstale do dnia ogloszenia upadlosci. Zdolnosc upadlosciową posiadasz. czy mialabys dokumenth potwierdzające chorobe dziecka? I jeszdze jedno. Rozumiem, ze pozniej czesc pozyczek zostala przeznaczona na splate juz zaciągnietych. Natomiast na co zostaly wydatkowane te pierwsze?
    Pozdrawiam
    DRest
     
  6. Marta1989

    Marta1989 New Member

    Dołączył:
    24 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Pierwszy kredyt poszedl na prawo jazdy ktore chcialam zrobic by ulatwic sobie dojazdy z corka na rehabilitacje i do lekarzy i rzeczy dla dzieci, splacalam tez bylego partnera za meble i swoja mame , tak mam syna ktorego lecze na astme i corke ktora jest niepelnosprawna , ma autyzm dzieciecy, podejrzenie astmy.
    Czy to ze splacalam pozyczki pozyczkami nie podlega przy upadlosci konsumenckiej od razace zaniedbanie ?????
     
  7. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Wniosek należy tak uzasadnić aby nie wynikało z niego wprost, iż utrata płynności powstała w wyniku pętli zadłużenia, to raz. A dwa, względy humanitarne często odgrywają tutaj dużą rolę przy podejmowaniu decyzji przez Sąd. W mojej ocenie, mając dwoje dzieci w tym jedno chore i będąc matką samotnie wychowującą dziecko, masz spore szanse na pozytywne rozpatrzenie. Naprawdę nie wiem jakim trzeba być człowiekiem by tutaj nie uwzględnić względów humanitarnych.
     
  8. Marta1989

    Marta1989 New Member

    Dołączył:
    24 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    DRest

    a mógłbyś mi kogoś polecić z Warszawy kto zajmuję się sprawami oddłużania i upadłości konsumenckiej ,, jest skuteczny i nie bierze za dużo ????

    Bo sama tutaj chyba sobie za bardzo nie poradzę

    Myślałam jeszcze by napisać do firm w których mam kredyty i pożyczki i poprosić o wydłużenie okresu spłaty i obniżenie rat
     
  9. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Jestem Syndykiem prowadzącym takie postepowania w sądzie warszawskim. Tak wiec moge Ci pomc przygotowac taki wniosek. Jesli natomiast zdecydujesz sie na inną forme oddluzeńia lub negocjacje z wierzycielami to ja niestety z braku czasu nie zajmuje sie takimi sprawami.
     
  10. DRest

    DRest Member

    Dołączył:
    9 Listopad 2016
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Jestem Syndykiem prowadzącym takie postepowania w sądzie warszawskim. Tak wiec moge Ci pomc przygotowac taki wniosek. Jesli natomiast zdecydujesz sie na inną forme oddluzeńia lub negocjacje z wierzycielami to ja niestety z braku czasu nie zajmuje sie takimi sprawami.
    Kontakt do mnie znajdziesz wchodząc na mój profil.
    Pozdrawiam
    DRest
     
  11. PozyczkiBez

    PozyczkiBez New Member

    Dołączył:
    29 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Zastanawiające jest tylko jedno, jak można było tyle nabrać i wydać?!
     
  12. Tomek87

    Tomek87 New Member

    Dołączył:
    8 Maj 2017
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Witam,nie wiem jak zaczac opisywac cala sytuacje. Jestem osoba mloda,mam 30 lat i niestety,albo stety na wlasne zyczenie popadlem w dlugi finansowe. Sa to pozyczki pozabankowe i aktualnie kredyt w banku,mniej wiecej cala kwota zadluzenia siega ok 60000zl.Zaczelo sie to od stycznia od problemow prywatnych,przez problemy w pracy ,ktore spowodowaly,ze ja utracilem przez co teraz nie jestem w stanie wyjsc z petli finansowej ktora wpadlem. Zaczalem nowa prace,niestety moje zobowiazania przekraczaja wysokosc mojej pensji,a firmy windykacyjne nie daja mi juz spokoju. Chcialbym wyjsc z tego ale nawet nie wiem od czego zaczac,gdzie sie zglosci. Czy jest ktos kto moglby mi pomoc,osoba prywatna,firma udzielajaca pozyczek dla zadluzonych?Pozdrawiam.
     
  13. Olga1234

    Olga1234 New Member

    Dołączył:
    24 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Pomagamy w ogłoszeniu upadłościupadłość konsumenckiej, Warszawa i okolice, zadzwoń 535 132 294 bezpłatna analiza
     
  14. Małgorzata.Nikel

    Małgorzata.Nikel New Member

    Dołączył:
    2 Październik 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. W Pani sytuacji proponuję skontaktować się z kancelarią prawną zajmującą się upadłościami konsumenckimi, od trzech lat również dla osób indywidualnych, których sytuacja rodzinna czy finansowa spowodowała niezawinioną niewypłacalność. Polecam kancelarie, z którą współpracowała moja siostra, jestem pewna, że nic Pani nie straci konsultując swój problem z mecenasem. Załączam tel. kontaktowy 577-555-905.
     
  15. pompelos

    pompelos New Member

    Dołączył:
    3 Październik 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Droga Marto, aby wyjść z długów trzeba...po prostu zacząć oszczędzać! I nie ma zmiłuj się. Masz co raz większe długi i rozkładasz ręcę szukając pomocy. Weź się za siebie oszczędzaj, nawet na torebkach z marketu lub nie wylewaj wody a potem szukaj kolejnych rozwiązań finansowych. Nie tędy droga!
     
  16. Aleks2006

    Aleks2006 New Member

    Dołączył:
    26 Październik 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
     
  17. Ofelia91

    Ofelia91 New Member

    Dołączył:
    2 Listopad 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Na pewno nie zaciągaj żadnej innej pożyczki, najlepiej iść za radą osób wyżej i ogłosić upadłość
     
  18. Kamil_Kondel

    Kamil_Kondel New Member

    Dołączył:
    27 Listopad 2017
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Żadna upadłość - to termin dla naiwnych. Albo zmieniasz swoje nawyki życiowe i rezygnujesz z przyjemności, oszczędzasz, albo masz co raz większe długi. Trzeba najpierw zmienić swoje myślenie i podejście. Zrobić odpowiedni grunt podstawę.
     
Inne zbliżone wątki do: Szukam pomocy
Forum Tytuł Data
Forum dłużników szukam pomocy 15 Styczeń 2018
Forum dłużników Witam szukam kredytu 18 Wrzesień 2017
Forum dłużników Szukam banku na pożyczkę, czy to możliwe? 10 Maj 2016
Forum dłużników Szukam osoby ktora uzyczylaby hipoteki na odpowiednich warunkach 12 Luty 2013
Forum dłużników Potrzebuje Pomocy!!! 12 Czerwiec 2018

Poleć tę stronę