szukam pomocy

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika marcin3427, 15 Styczeń 2018.

  1. marcin3427

    marcin3427 New Member

    Dołączył:
    15 Styczeń 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam nazywam się Marcin, szukamy pomocy wyjścia z długów, wraz Żoną popadliśmy w długi chcemy wyjść, mam dwójkę dzieci córkę 5 letnią i synka 2 letniego jest chory na padaczkę, ja pracuje na czarno i wynajmujemy mieszkanie na które nas nie stać. Jest nam ciężko ledwo koniec z końcem łączymy, ja w 2021 roku dałem się wciągnąć w problemy i długi a teraz za to płacę i moja rodzina. Praktycznie jesteśmy bezdomni . Proszę bardzo o pomoc jeśli ktoś wie gdziem możemy się zgłosić będziemy wdzięczni
     
  2.  
  3. AnulujDług

    AnulujDług New Member

    Dołączył:
    1 Luty 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest upadłość konsumencka. Jezeli nie doprowadził Pan do swojego zadłużenia na skutek rażącego niedbalstwa to powinien Pan mieć szanse na upadłość. Dzięki upadłość może Pan liczyć na całkowite umorzenie Pana długów lub ewentualnie jedynie częściową ich spłatę w formie planu spłat wyznaczonego przez sąd.
     
Inne zbliżone wątki do: szukam pomocy
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Szukam pomocy jak wyjść z długów 24 Kwiecień 2017
Forum dłużników Witam szukam kredytu 18 Wrzesień 2017
Forum dłużników Szukam banku na pożyczkę, czy to możliwe? 10 Maj 2016
Forum dłużników Szukam osoby ktora uzyczylaby hipoteki na odpowiednich warunkach 12 Luty 2013
Forum dłużników Potrzebuje Pomocy!!! 12 Czerwiec 2018

Poleć tę stronę