Szukam pożyczki na kwotę 50 000zł!

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika fiftybeatbox, 29 Luty 2016.

  1. fiftybeatbox

    fiftybeatbox New Member

    Dołączył:
    29 Luty 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam. Szukam pożyczki na rozkręcenie biznesu. Mam założoną działalność gospodarczą, wpis do CEIDG i zaczynam swoje życie biznesowe. Nie mam zdolności kredytowej ponieważ nie zaciągałem nigdy kredytów i teraz mam z tym problem. Mianowicie moja punktacja jest zerowa - SCORE. Nie posiadam także zabezpieczenia majątkowego. Pracownik banku doradził mi abym wziął coś na raty i dbał o zdolność kredytową ale to dla mnie nonsens. Mam genialny plan na biznes i szukam firmy/banku który udzieli kredytu na kwotę 50 000zł który będzie przeznaczony na specjalistyczny sprzęt oraz wykonanie biznesplanu, wspaniałego planu. Część pieniędzy to zatowarowanie (meble, kasa fiskalna, akcesoria). Szukam banku bądź firmy z którą będę mógł się porozumieć w warunkach kredytowych i zaufa mi w realizacji planów.
     
  2.  
  3. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Zmartwię Cię ale nie ma czegoś takiego jak pożyczka 50,000 zł na "zaufanie". Lepiej próbuj starać się o dofinansowanie dla nowych firm (ale to chyba maks 20,000 zł).
     
  4. fiftybeatbox

    fiftybeatbox New Member

    Dołączył:
    29 Luty 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Chciałem pożyczkę na działalność gdyż chcę otworzyć punkt gdyż znam się na czymś co przynosi zyski. Trudno będę musiał coś wykombinować w tym kierunku. Szkoda że żadna firma nie chcę mi zaufać a by zyskali bardzo dużo.
     
  5. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Może inaczej bo chyba źle zrozumiałem. Masz już założoną działalność? Jeżeli tak to jakie masz dochód z tej działalności i jak długo ta działalność już istnieje?
     
  6. fiftybeatbox

    fiftybeatbox New Member

    Dołączył:
    29 Luty 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Mam otwartą działalność od 2.03.2016r i szukam kogoś kto mi zaufa gdyż chcę kupić sprzęt do naprawy w warunkach próżniowych lecz niestety mam zaległości komornicze za mandaty oraz faktury za telefon na abonament.
     
  7. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Czyli podsumujmy:
    - działalność otworzona wczoraj
    - komornik
    - prawdopodobnie spaprane bazy

    Żeby myśleć o jakiejkolwiek pożyczce w instytucjach bankowych musisz najpierw sprawdzić, czy nie jesteś wpisanych do baz typu BIG czy KRD (za niepłacenie abonamentu tam wpisują). To jest podstawa, żeby myśleć dalej. Kolejna rzecz. Musisz mieć minimum 6 miesięcy działającą firmę i wtedy można próbować o kredyt.
     
  8. fiftybeatbox

    fiftybeatbox New Member

    Dołączył:
    29 Luty 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Mam złożony wniosek do IdeaBanku ale muszę wyczyścić KRD a na to potrzebuję 6000zł. Jak będę miał wyczyszczony to firma TAX CARE mnie reprezentuje i złożymy wniosek jeszcze raz. Pierwsze co muszę spłacić tą zaległość.
     
  9. eliza

    eliza New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2017
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Ale nawet z czystymi bazami potrzeba 2-3 miesiące nie raz, żeby te wpisy na dobre zniknęły i można było złożyć wniosek o duży kredyt w banku.
     
Inne zbliżone wątki do: Szukam pożyczki
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Szukam osoby chętne na kredyty gotówkowe które mają dobry BIK 16 Październik 2014
Kredyty gotówkowe Pożyczki prywatne dla osób bez BIK i KRD. 13 Maj 2015
Kredyty gotówkowe Zaimo - Pożyczki 100% przez internet! 26 Kwiecień 2014
Kredyty gotówkowe Warunki pożyczki gotówkowej w Inteligo w 2014 28 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Pożyczki w Anglii - jakie warunki?? 16 Luty 2014

Poleć tę stronę