Szukasz najlepszego konta osobistego?

Dyskusja w 'Konta osobiste' rozpoczęta przez użytkownika KonradJ, 24 Marzec 2017.

?

Czy jesteś zadowolony ze swojego aktualnego rachunku bankowego?

  1. Tak

    1 głos(ów)
    100,0%
  2. Nie

    0 głos(ów)
    0,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. KonradJ

    KonradJ New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam.
    Nazywam się Konrad Jaroszczyk. Jestem agentem bankowości. Oferuję szeroką gamę produktów bankowych oraz pozabankowych. Jeśli chodzi o konta osobiste jestem w stanie wybrać, specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku. Sprecyzowaną bezpośrednio pod Twoje wymagania.

    Masz dość spełniania warunków by Twoje konto było darmowe?
    Masz dość szukania bankomatu,z którego możesz skorzystać za darmo?
    Masz dość "darmowych" kont, w których płacimy za potwierdzenia sms, posiadanie karty czy wypłaty z bankomatów?

    Pamiętaj !

    Banki oferują nowym klientom lepsze warunki aniżeli tym, którzy są wobec nich lojalni, swoje środki powierzają im przez długi okres czasu.
    Nowy klient uzyska zdecydowanie lepsze warunki!

    Jestem w stanie porównać Twój aktualny rachunek bankowy i zaproponować lepsze rozwiązanie (Jeśli istnieje takowa możliwość). Mogę zaproponować kontakt doradczy jak zamknąć rachunek bankowy (często wystarczy jeden telefon do banku) oraz otworzyć nowy, minimalizując formalności do minimum, bez konieczności wizyty w banku.

    Nie pracuję pod szyldem jednego banku. W swojej ofercie posiadam praktycznie wszystkie możliwe, dostępne na rynku rachunki ! Jestem elastyczny i mogę dopasować się idealnie do Twoich oczekiwań.
     
  2.  
  3. maria59

    maria59 New Member

    Dołączył:
    2 Listopad 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Aby znaleźć najlepsze i najtańsze konto bankowe, warto korzystać z porównywarek na przykład http://konto-w-banku.pl to zdecydowanie najszybszy sposób na to, żeby znaleźć dobrą ofertę. Ja podczas wyboru rachunku sugerowałam się głównie jego ceną, konto powinno być bezpłatne, ważne jest również to, żeby można było wypłacać z bankomatów gotówkę za darmo.
     
  4. marta69

    marta69 New Member

    Dołączył:
    11 Styczeń 2018
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Najlepiej w polskim banku pko
     
  5. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Kązdy bank będzie mieć swoje plusy i minusy
     

Poleć tę stronę