Tescie maja ogromne dlugi, jak ratowac mieszkanie przed komornikiem?

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika magda, 14 Luty 2013.

  1. magda

    magda Guest

    Witam. Wychodzi na to,ze tescie tez teraz powinni jedynie czekac na komornika, bo w koncu na chleb im nie starczy, a komornik i tak moze z nich sciagnac tylko 25% jesli maja rente czy emeryture.
    Moi rodzice maja duzo wiecej do miesiecznej spłaty, tez tych papierow i kwitków tyle ze szok, dzieki boku w tym całym bigosie nic nei maja w providencie,bo tam nawet jak sie nei ma trzeba placic,bo jak nie to wejda do domu z osiłkami.
    Moja mama juz sie tyle napłakała,ze chyba na dzien dzisiejszy juz łez nie ma.
    Windykatorom krótko mowic ze sa niewyplacalni i nie mozna juz nic zrobic, jak wrzeszcza i strasza odkladac sluchawke.
    Teraz trzeba sie pogodzic z sytuacja i zyc dalej, bo nic innego nei da sie zrobic. Mieszkanie przepisac jak najszybciej i czekac na komornika.Patrzac na to z boku z komornikiem bedzie troche latwiej, niz mieliby splacac ze swoich skromnych dochodow te wszystkie kredyty,po prostu nie ma takiej mozliwosci. A banki powinny dostac po nosie za to,że dawali wszystkim jak leci kredyty.
    Pozdrawiam i rowniez zycze wytrwalosci i cierpliwosci.
     
  2.  
  3. tysia

    tysia Guest

    Tak tutaj jest racja.

    Oprócz naiwności mojej teściowej, potem i teścia, obwiniam o to także i banki. Kiedyś dzwoniłam nawet do eurobanku, (bo tam wzięli jeszcze w kwietniu 12 tysięcy kredytu, do oddania łącznie ponad 30 tysięcy) i pytałam dlaczego takim ludziom daja kredyty. Kobieta odpowiedziała mi krótko, ze gdyby pożyczka była brana w oddziale banku to by jej nigdy nie dostali, a często biura kredytowe wpisują fałszywe dane żeby oszukać bank i zarobić swoje. Byłam przerażona co sie dzieje w tym kraju, do jakiego stopnia ludzie mogą sie posunąć żeby tylko trochę zarobić. Potem teściowa przyznała sie że rzeczywiście kilka pożyczek miała z biur kredytowych.

    OJ temat rzeka

    Pozdrawiam w ten mroźny wieczór:):):)
     
Inne zbliżone wątki do: Tescie maja
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Komornicy na majątku, Upadłość? 27 Kwiecień 2015
Forum dłużników Oddłużanie, ochrona mająku przed wierzycielami 21 Lipiec 2014

Poleć tę stronę