W jakim banku konto...??? NestBank, mbank,pko czy ing

Dyskusja w 'Konta osobiste' rozpoczęta przez użytkownika Gazda123, 1 Czerwiec 2017.

  1. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Zastanawiam się nad zmianą konta bankowego..Chodzi o to ze chcę posiadać konto internetowe, wygodne a zarazem tanie. Mój bank nie ma takich opcji - jaki więc będzie adekwatny? Słyszałem że podobno w NestBank mają dobre warunki? Czy to prawda? Ma ktoś z Was tutaj konto??
     
  2.  
  3. MateuszMS

    MateuszMS Guest

  4. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Faktycznie, przejrzałem dokładnie warunki nestbanku i doszedłem do wniosku że są bardzo ciekawe i interesujące:) Bardzo dziękuję za radę, właśnie tutaj utworzę swoje konto:)
     
  5. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    A ja przeciwnie, pko bp konto za zero polecam...mimo że słabo stoi w rankingu to jednak dbają o klienta i doskonale zajmują sie prowadzeniem konta:) uważam że to dobre rozwiązanie jeśli zależy Wam na niskich opłatach np za prowadzenie konta. :)
     
  6. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
  7. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Ja osobiście preferuję mBank. Mam tutaj konto ponad 5 lat i nie mam zamiaru zmieniać. Dodatkowo wciąż się zmieniają, ulepszają a tym samym dają klientom o wiele większe możliwości:) Ja szczerze polecam, na pewno sie nie zawiedziecie:)
     
  8. agawa288

    agawa288 New Member

    Dołączył:
    2 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Nest Bank ma dobre warunki - konto jest za 0 zł bez wymogów stałych wpłat na konto czy wykonywania płatności. Poza tym całkiem nieźle wygląda oferta Alior Banku - Konto Internetowe oraz oferta Getin Banku - Konto Proste Zasady.
     
  9. Adrox

    Adrox New Member

    Dołączył:
    3 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Podepnę się pod temat, moim zdaniem w Nest Banku mają jedną z najlepszych ofert. Tu masz jak się zakłada u nich konto:
     
  10. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Jak dla mnie PKO jest okej
     
Inne zbliżone wątki do: jakim banku
Forum Tytuł Data
Konta osobiste Konto w Banku Spółdzielczym. 19 Grudzień 2013
Konta osobiste konto internetowe w getin banku 26 Lipiec 2013

Poleć tę stronę